تلفن همراه

مطالبات بازنشستگان مخابرات منطقه كردستان تا پایان شهریور پرداخت خواهد شد

مدیر مخابرات منطقه كردستان با اشاره به اینكه رسیدگی به مطالبات مالی بازنسشتگان و پرداخت آن از وظایف این مجموعه در راستای تكریم بازنشستگان به شمار می رود گفت: بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران این امر در دستور كار منطقه قرار گرفت.
 
به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه كردستان ، آزاد حكمت با اعلام این مطلب كه بازنشستگان به عنوان گنجینه های تجربه و دانش در حوزه های مختلف كاری یاری رسان مجموعه بوده و هستنداظهارداشت: یكی از راههای قدردانی و تجلیل از این عزیزان پیگیری ، رسیدگی و پرداخت مطالبات آنها است كه خوشبختانه این مهم با دلسوزی و تلاش مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شركت مخابرات ایران به نتیجه رسید.
 
وی با اشاره به اینكه مطالبات بازنشستگان در چند گروه تقسیم بندی شده اند خاطر نشان ساخت : تا پایان شهریور ماه سال جاری بر اساس مصوبه هیات مدیره شرکت مخابرات ایران نسبت به پرداخت مطالبات بازنشستگان اقدام خواهد شد.
 
وی تشكیل كارگروه مرتبط با این امر در منطقه كردستان را یادآور شد و افزود: تلاش این مجموعه بر این است  در این كارگروه راه كار ها و نقطه نظرات توسط اعضا مطرح شود و بهترین راه حل ها را به منظور وصول و پرداخت هرچه سریعتر مطالبات به  بازنشستگان تصویب و اجرا نماییم.
 
حكمت با بیان اینكه این اقدام ، حركتی ارزشمند در راستای تحقق مطالبات بازنشستگان به عنوان سرمایه های انسانی در شركت مخابرات ایران و به تبع آن در منطقه به شمار می آید، بر همراهی و همفكری اعضای كارگروه فوق تاكید داشت.
 
مدیر مخابرات منطقه كردستان در پایان ضمن آرزوی صحت و سلامت برای بازنشستگان این منطقه از صبر و تعامل آن ها در زمان پرداخت مطالباتشان تقدیر و تشكر نمود.

​​