تلفن همراه

انتشار تصاویری از نمونه اولیه هواوی P50 با طراحی جدید دوربین

منبع: دیجیاتو
 
 
هواوی احتمالا نزدیک به دو ماه دیگر از جدیدترین پرچمدارانش از سری P رونمایی خواهد کرد. تا به امروز شاهد انتشار رندرهای زیادی از گوشی هواوی P50 و P50 پرو بوده‌ایم، اما حالا تصاویری از نمونه اولیه یکی از این پرچمدارها به اینترنت راه پیدا کرده‌اند.
 
طبق گزارش اخیر، این گوشی هوشمند در سری P قرار می‌گیرد و با توجه به نمایشگر خمیده، احتمالا با هواوی P50 پرو روبه‌رو هستیم. با این وجود، روی پنل پشتی خبری از دوربین پریسکوپی نیست که یک کمبود برای نسخه پرو محسوب می‌شود. این احتمال وجود دارد که هواوی تصمیم به حذف این دوربین از نسل آینده پرچمدارهایش گرفته باشد یا اینکه هردوی آن‌ها را با نمایشگر خمیده روانه بازار کند.

 
طبق این تصاویر، هواوی از ماژول دوربین دایره‌ای روی پنل پشتی این دستگاه استفاده می‌کند که مشابه گوشی‌های سری میت ۳۰ به نظر می‌رسد. از آنجایی که این کمپانی سرمایه‌گذاری زیادی روی طراحی پرچمدارهایش می‌کند، شاید این نمونه اولیه جعلی باشد.
 
اگرچه حتما نباید ماژول دوربین در مرکز پنل پشتی قرار بگیرد، اما حاشیه اطراف دوربین روی فریم قرار گرفته که در دنیای گوشی‌های هوشمند رایج نیست. علاوه بر این، نمونه اولیه هواوی P50 مانند میت ۳۰ فاقد دکمه‌های تنظیم صداست، دکمه‌هایی که به گوشی‌های P40 و P40 پرو برگشتند.

 
اگرچه هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند وضعیت مناسبی ندارد، اما استفاده از یک طراحی قدیمی برای پرچمدار جدیدش چندان منطقی به نظر نمی‌رسد، مخصوصا اینکه چند روز پیش رندرهای باکیفیتی از هواوی P50 با ماژول دوربین کاملا متفاوت منتشر شد. با این حال شاید این تصاویر مربوط به دستگاه دیگری از سری P50 باشد.
 
جدیدترین پرچمدارهای هواوی احتمالا ماه ژوئن از راه می‌رسند و بطور پیش فرض دارای سیستم عامل هارمونی ۲.۰ خواهند بود تا از این نظر، اولین در بازار باشند. انتظار می‌رود تا زمان معرفی این محصولات، شاهد انتشار گزارش‌ها و البته تصاویر بیشتری از آن‌ها باشیم.

​​