فناوری اطلاعات

قابلیت‌های سازمانی Adobe برای مراکز بازاریابی عرضه شد

منبع: همکاران سیستم
شرکت Adobe مجموعه جدیدی از قابلیت‌ها را برای نرم‌افزار Experience Manager (AEM) که در قالب خدمات ابری برای کاربران عرضه می‌شود، معرفی کرد.
 
سرویس ابری AEM که حدود یک سال قبل برای نخستین بار معرفی شد به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط کمک می‌کند تا در جریان بازاریابی بتوانند کمپین‌های تبلیغاتی را به آسانی ایجاد کنند، دارایی‌های دیجیتال خود را گسترش دهند و تجربیات مشتری را ایجاد و مدیریت کنند.
 
از مهم‌ترین به‌روز رسانی‌هایی که هم اکنون انجام شده می‌توان به ارتقا قابلیت‌های جدید اتوماسیون محتوای Creative Cloud در خدمات ابری AEM اشاره کرد.
 
این قابلیت جدید به مراکز بازاریابی امکان می‌دهد از یک فایل اصلی برای ایجاد خودکار دارایی‌های دیجیتالی آماده از طریق ویژگی‌های ویرایش Creative Cloud در نرم‌افزارهای فوتوشاپ و لایتروم اقدام کنند.
 
به عنوان مثال، هنگام طراحی یک کمپین تبلیغاتی مراکز بازاریابی می‌توانند محتوای مورد نظر خود را بارگذاری کنند و سیستم به صورت خودکار پس زمینه‌ها را حذف می‌کند و تصاویر نهایی را بدون هرگونه بخش اضافه تحویل می‌دهد.
 
شرکت Adobe همچنین در نرم‌افزارهای خود توانایی دستیابی به موتور هوش مصنوعی Sensei درسیستم Experience Manager را نیز افزایش داده است.
 
این کمپانی توضیح داد قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی استفاده از فراداده‌های مناسب نظیر جزئیات رنگ برای بهبود دارایی در گروه‌های کاری را آسان می‌کند.
 

​​