تلفن همراه

شایعه: اپل ۲۸ اردیبهشت ماه ایرپاد ۳ و سرویس جدید HiFi را معرفی می‌کند

منبع: دیجیاتو
 
 
اپل احتمالا روز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه، نسل سوم ایرپاد و سرویس جدید HiFi برای اپل موزیک که امکان استریم آهنگ‌های باکیفیت‌تر را فراهم می‌کند، رونمایی خواهد کرد.
 
کانال یوتیوب با نام کاربری Luke Miani این شایعه جدید را منتشر کرده است و ادعا می‌کند اخبار انحصاری اپل را به اشتراک گذاشته است. به گفته این منبع خبری، اپل قصد دارد نسل جدید ایرپاد‌های خود را از طریق رویداد رونمایی بعدی به صورت آنلاین معرفی کند.
 
باید به این موضوع اشاره کرد که اپل در سال ۲۰۱۹ رویکرد مشابهی را در نظر گرفت و در آن زمان نسل جدید «ایرپاد پرو» را به صورت آنلاین رونمایی کرد.  با وجودی که رونمایی ایرپاد ۳ و سرویس جدید HiFi دور از ذهن نیست و قبلا نیز خبرهایی در مورد آن منتشر شده است، اما کوپرتینونشین‌‌ها هنوز به صورت رسمی این موضوع را تایید نکرده‌اند.
 
انتظار می‌رود طراحی ایرپاد ۳ شباهت زیادی به ایرپاد پرو داشته باشد اما فاقد برخی ویژگی‌های نسخه پرو مانند «حذف نویز» خواهد بود. همچنین تحلیلگر اپل یعنی «مینگ چی کو» گفته که نسل جدید ایرپاد در سه ماهه سوم سال جاری میلادی به تولید انبوه می‌رسد.
 
ایرپادهای اپل در حال حاضر از محبوب‌ترین لوازم جانبی گوشی به شمار می‌روند و این احتمال نیز وجود دارد که همزمان با این محصول، اپل از نسل دوم ایرپاد پرو نیز رونمایی کند.
 
طبق این شایعات، اپل علاوه بر نسل جدید ایرپاد، قصد دارد سرویس جدید HiFi را برای اپل موزیک معرفی کند. در گزارشی که پیش از این منتشر شده بود، مشخص شد که اپل با این سرویس قصد دارد امکان استریم آهنگ‌های باکیفیت‌تر را برای کاربران مشترک سرویس اپل موزیک فعال کند. هزینه ماهانه این سرویس همان ۹.۹۹ دلاری است که کاربران عادی در حال حاضر می‌پردازند.

​​