تلفن همراه

ارتباطات در مناطق زلزله‌زده شهرستانهای گرمه و جاجرم پایدار است

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: با توجه به بررسی و پایش انجام شده وضعیت ارتباطات تلفن ثابت، پوشش تلفن همراه و اینترنت مناطق زلزله زده شهرستانهای گرمه و جاجرم پایدار است.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی، سید علی مرتضوی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی اظهار کرد: با توجه به دو زمین‌لرزه بامداد ۲۷ اردیبهشت ماه، به بزرگی ۵.۵ و ۵.۴ ریشتری و پس لرزه‌های آن در مناطق زلزله زده شهرستان های گرمه و جاجرم، با بررسی و پایش انجام شده وضعیت ارتباطات تلفن ثابت، پوشش تلفن همراه و اینترنت در این مناطق پایدار است.
 
وی افزود: به منظور پیگیری آخرین شرایط مناطق زلزله زده اکیپ مدیریت بحران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در حالت آماده باش کامل است، تیم‎های پشتیبانی شرکتهای ارتباطات زیرساخت، مخابرات، اپراتورهای همراه در مناطق زلزله زده برای رفع خرابی‌های احتمالی ناشی از وقوع پس لرزه ها در آماده باش کامل هستند.
 
تیم‌های ارزیابی و برآورد خسارت به تاسیسات ارتباطی و مخابراتی شرکت مخابرات و اپراتورها نیز برای برآورد خسارت وارد شده به تاسیسات به منطقه اعزام شده‌اند.
 

​​