تلفن همراه

مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ تمدید شد

 
مهلت ارسال آثار به جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما ۲۰۲۱ به دلیل تعطیلات و ارائه زمان کافی به تمام توسعه‌دهندگان و تیم‌های بازی‌سازی تا پایان روز ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ تمدید شد.
 
به گزارش روابط عمومی ویگما ۲۰۲۱، دومین دوره جشنواره منقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما در ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ و با انتشار فراخوان ارسال آثار، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. در آن زمان اعلام شد که مهلت ارسال آثار به جشنواره ویگما ۲۰۲۱ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ خواهد بود. با این حال، با توجه به تعطیلات و البته به دلیل ارائه زمان کافی به تمام توسعه دهندگان و تیم‌های بازی‌سازی، تیم برگزاری ویگما تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار گرفته است.
 
مدت زمان تمدید مهلت فراخوان، ۵ روز است و بازی‌سازان تا پایان روز ۲۰ خرداد ماه سال ۱۴۰۰ برای ارسال آثار خود زمان دارند. مطابق با فراخوان جشنواره ویگما ۲۰۲۱، تنها بازی‌هایی می‌توانند در این دوره از جشنواره شرکت ‌کنند که در بازه زمانی ۱۵ دی ۱۳۹۸ الی ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ منتشر شده باشند. بازی‌هایی که در دور قبلی ویگما شرکت کرده‌اند، در صورتی که یکسال گذشته به روزرسانی‌های متعددی برایشان منتشر شده باشد، می‌توانند در بخش بهترین بازی به رقابت بپردازند. براساس این گزارش ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ آخرین مهلت ارسال آثار خواهد بود و این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.
 
بخش اصلی جشنواره همانند دور قبلی شامل ۸ جایزه اصلی «بهترین بازی سال»، «بهترین بازی در جریان (On-Going)»،« بهترین طراحی بازی»، «بهترین داستان و روایت»، «بهترین کارگردانی هنری»، «بهترین موسیقی و صدا»، «خلاقانه‌ترین بازی» و «مورد انتظارترین بازی» است. براساس زمان‌بندی صورت گرفته همچنین زمان برگزاری رویداد ویگما ۲۰۲۱ جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است.

​​