تلفن همراه

نوکیا شبکه 5G FWA عمان را راه‌اندازی کرد

ICTna.ir – وندور فنلاندی نوکیا به اپراتور Ooredoo عمان کمک کرده است تا شبکه دسترسی بی‌سیم ثابت 4G و 5G را راه‌اندازی کند.
 
Fotolia_117639587_Subscription_Monthly_M-770x285.jpg
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، همکاری مشترک آنها از ابتدای سال 2021 آغاز و امروز اعلام شد دسترسی به شبکه FWA در سراسر عمان فراهم شده است.
 
ریما مانا، سرپرست واحد بازار خاورمیانه نوکیا ضمن ابراز خرسندی از همکاری با اپراتور Ooredoo عمان گفت: ارتباطات FWA در کلاس جهانی برای مشتریان این اپراتور راه‌اندازی و عرضه شده است و به دنبال تقویت و توسعه همکاری‌های خود هستیم.
 
او افزود: از طریق گیت‌وی‌های تامین شده، بهترین سرعت اینترنت حتی در سخت‌ترین شرایط رادیویی نیز فراهم شده و به این اپراتور کمک می‌کند تا مناطق وسیع‌تری را تحت پوشش قرار دهد.
 
نور االسولایتی، مدیرعامل Ooredoo عمان نیز گفت: FWA بخش مهمی از استراتژی ما برای تامین اینترنت پرسرعت در سراسر عمان است و راهکار نوکیا تجربه منحصربه فردی از 4G و 5G را تامین می‌کند و این سرویس سطح ارتباطات مشترکان را ارتقا داده و درخواست مشتریان خانگی و تجاری برای برخورداری از ارتباطات پایدار و بسیار سریع را نیز تامین می‌کند.

​​