فناوری اطلاعات

حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ

 
صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور مستقل شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ حمایت می‌کند.
 
به گزارش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، صندوق نوآوری و شکوفایی علاوه بر برپایی پاویون شرکت‌های دانش بنیان در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از حضور مستقل شرکت‌ها در این نمایشگاه نیز حمایت می‌کند.
 
علاقمندان جهت ثبت‌نام برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند تا اول تیر ماه جاری به سامانه خدمات صندوق نوآوری (غزال) مراجعه کنند.
 
یکی از خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی است که واحد توانمندسازی صندوق در سال ۱۴۰۰ نیز حمایت خود را از حضور مستقل شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های بین‌المللی داخلی ادامه داده است.
 
میزان حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور هر شرکت دانش‌بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه‌های تاییدشده، ۳۰ میلیون تومان در سال (حداقل ۳ نمایشگاه قابل استفاده) است تا شرکت‌ها بتوانند به معرفی محصولات و دستاوردهایشان بپردازند.
 
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) طی روزهای ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

​​