تلفن همراه

تاییدیه FCC گوگل پیکسل 5a از مشخصات مربوط به شبکه اتصال آن خبر می‌دهد

منبع: دیجیاتو
 
مستندات مربوط به سه مدل مختلف از گوشی میان‌رده بعدی گوگل پیکسل ۵a در پایگاه داده کمیسیون فدرال ارتباطات FCC اطلاعاتی در مورد شبکه اتصال آن در اختیار قرار می‌دهد.
 
یکی از منابع آگاه بازار با نام کاربری cstark27 در توییتر مدعی است که دو گوشی جدید از گوگل در پایگاه داده FCC مشاهده شده که به نظر می‌رسد به گوشی آینده پیکسل ۵a مربوط باشد. طبق مستندات ارائه شده در این سند، یکی از مدل‌ها از باندهای ۵G زیر ۶ گیگاهرتز پشتیبانی می‌کند. همچنین در این سند به سه شماره مدل G1F8 ،G4S1M و GR0M2 برای این دستگاه اشاره شده است.

به صورت کلی مستندات FCC اطلاعات زیادی در مورد این موبایل ارائه نمی‌دهد و تاکنون اطلاعات زیادی در مورد مشخصات گوشی‌های سری پیکسل ۵a به اشتراک گذاشته نشده است. با این حال به لطف اطلاعات فاش شده از سوی «استیو همرستوفر»، به نظر می‌رسد این موبایل قرار است از دوربین‌های مشابه پیکسل ۴a 5G و پیکسل ۵ بهره ببرد. همچنین انتظار می‌رود موبایل جدید با چیپست اسنپدراگون ۷۶۵G مورد استفاده در پیکسل ۴a 5G و پیکسل ۵ به بازار عرضه شود.

براساس گزارشی که اخیرا توسط بلومبرگ منتشر شده، به نظر می‌رسد گوگل قصد دارد گوشی هوشمند مقرون به صرفه پیکسل ۵a را تابستان امسال و حدود ماه‌های مرداد و شهریور معرفی و به بازار عرضه کند. گوگل در بیانیه‌ای گفته بود که گوشی هوشمند جدید احتمالا در زمانی مشابه تاریخ رونمایی از پیکسل ۴a معرفی خواهد شد. سال گذشته این شرکت نسل قبلی موبایل خود را در ماه آگوست معرفی کرد و در نتیجه با توجه به توضیحات گوگل، انتظار می‌رود پیکسل ۵a نیز در زمان مشابهی رونمایی و در دسترس کاربران قرار گیرد
 
در نهایت باید دید گوگل قصد دارد گوشی هوشمند پیکسل ۵a را با چه مشخصات و قیمتی در چه تاریخی رونمایی و در دسترس کاربران قرار دهد.

​​