تلفن همراه

همکاری‌های ابری گوگل و اریکسون برای توسعه خدمات 5G

منبع: همکاران سیستم
مرکز توسعه خدمات پردازش ابری گوگل و اریکسون از همکاری‌های جدید برای توسعه مشترک راهکارهای ابری و نسل پنجم خدمات مخابراتی و ارتباطی موسوم به 5G خبر دادند تا با کمک به ارائه‌دهندگان سرویس‌های ارتباطی (CSP) سیر تحولات دیجیتالی در سازمان‌ها سرعت گیرد و محصولات جدید برای سازمان‌ها و کاربران خانگی ارایه شود.
 
این مسئله قابل توجه است که صنایع با حضور گسترده از جمله مراکز ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی، فروشندگان جزء، تولیدکنندگان، مشاغل مرتبط با خدمات حمل‌ونقل، ارائه‌دهندگان خدمات درمانی و مراکز خدمات رسانه‌ای و سرگرمی در سطح جهانی برای ایجاد تجارب دیجیتالی جدید و ارائه سرویس‌های نوین به مشتریان خود تحت فشار هستند.
 
مرکز توسعه خدمات ابری گوگل و شرکت آمازون به منظور کمک به این قبیل مشاغل تلاش‌های گسترده را آغاز کرده‌اند تا راهکارهای جدید را در مرکز D-15 Labs اریکسون واقعا در دره سیلیکون توسعه دهند.
 
این مرکز پیشرفته به صورت ویژه بر نوآوری‌هایی تمرکز دارد که در آن راهکارها و فناوری‌های پیشرفته توسعه میابند و آزمایش می‌شوند و در این زمینه خدمات چندلایه پلتفرم 5G نیز مورد تحلیل قرار می‌گیرد.
 
اریکسون و گوگل به تازگی همکاری‌های خود برای پردازش عملیاتی سیستم 5G اریکسون در آنتوس را به پایان رساندند تا موارد استفاده از خدمات 5G افزایش یابد و ارائه‌دهندگان خدمات ارتباطی و مخابراتی به سرویس‌های گسترده‌تر دسترسی داشته باشند.
 
خدمات پردازش ابری گوگل و اریکسون به عنوان بخشی از این همکاری‌های جدید متعهد شدند برنامه‌های سازمانی را در شبکه مخابراتی شرکت TIM ایتالیا مورد آزمایش قرار دهند.

​​