تلفن همراه

تگ هویر از ساعت هوشمند ویژه‌ای با تم بازی سوپر ماریو پرده برداشت

منبع: دیجیاتو
 
شرکت تگ هویر، سازنده ساعت‌های لوکس سوییسی از نسخه محدود ساعت هوشمند جدیدی با سیستم عامل Wear OS رونمایی کرده که دارای تم بازی سوپر ماریو است. این ساعت فقط در ۲۰۰۰ نسخه از فردا ۲۴ تیر عرضه می‌شود.
 
شرکت تگ هویر اخیرا از ساعت هوشمندی با تم بازی معروف سوپر ماریو پرده برداشته که عرضه محدودی خواهد داشت. قیمت این محصول ۲۱۵۰ دلار اعلام شده و دارای چند نماد معروف بازی سوپر ماریو است. در موقعیت ساعت ۳ یک سوپر ماشروم، در ساعت ۶ یک لوله، در ساعت ۹ یک سوپر استار و در ساعت ۱۲ یک پرچم دیده می‌شود. هر موقع که ساعت به این چهار زمان برسد، انیمیشنی روی دستگاه نشان داده می‌شود که مرتبط با بازی سوپر ماریو است.
 
 
طراحی خود ساعت عمدتا از دو رنگ مشکی و قرمز با بدنه‌ای فلزی ساخته شده است. در سمت راست دکمه‌ای با علامت معروف M ماریو دیده می‌شود و طبیعتا واچ فیس‌های مختلفی با الهام از این بازی برای ساعت تگ هویر در نظر گرفته شده است.
 
 
این دستگاه در جعبه‌ای ویژه به دست کاربران می‌رسد که شامل دو بند مچی است. یکی از این بندها از چرم مشکی روی پلاستیک قرمز ساخته شده و دومی یک بند ورزشی از پلاستیک قرمز است. روی سگک هر دو بند مجددا علامت M را می‌بینیم.
 
ساعت هوشمند سوپر ماریو لیمیتد ادیشن از نسخه خاصی از سیستم عامل Wear OS به نام TAG Heuer Connected استفاده می‌کند. این دستگاه تا عمق ۵۰ متری در برابر آب مقاوم است و نمایشگری ۱.۳۹ اینچی با وضوح ۴۵۴ در ۴۵۴ پیکسلی دارد که از پوشش یاقوت کبود استفاده می‌کند. ساعت هوشمند تگ هویر دارای جی‌‌پی‌اس، گلوناس، وای‌فای، بلوتوث ۴.۱ و پشتیبانی از گوگل پلی است.
 
ساعت هوشمند لوکس تگ هویر از پنج‌شنبه وارد بازار می‌شود اما احتمالا خیلی زود از دسترس خارج خواهد شد چون موجودی بسیار کمی دارد.

​​