فناوری اطلاعات

دومین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم آغاز شد

 
فصل دوم مسابقات دارندگان اشتراک استریمرهای آپارات آغاز به کار کرده و نفر اول این رقابت برنده یک دستگاه PlayStation 5 خواهد شد. ارزش مجموع جوایز این دوره نیز ۵۰ میلیون تومان خواهد بود.
 
به گزارش روابط عمومی آپارات گیم، با توجه به نقش حامیان استریمرها در اعتلای فرهنگ استریم در این صنعت، آپارات گیم دومین دوره مسابقه‌ حامی برگزیده را میان آن‌ها ترتیب داده است. این مسابقه هم برای حامیان حاوی جوایزی ارزنده‌ای است و هم در نهایت، استریمرها به لطف این مسابقه از حمایت بیشتری از طرف حامیان برخوردار می‌شوند.
 
آپارات اعلام کرده در دومین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم که از ۲۶ مهر تا ۲۶ آذر در جریان خواهد بود. به نفر نفر اول این مسابقه یک دستگاه PS5 اهدا خواهد شد. ۵ نفر دیگر نیز به قید قرعه پکیج لوازم گیمینگ (هدست، موس و کیبرد) دریافت خواهند کرد.
 
۵۰ میلیون تومان جایزه
ارزش مالی جوایز این دوره بیش از ۵۰ میلیون تومان است. حامیان استریمرها می‌توانند با اهدای روبی به استریمرها، خرید و هدیه اشتراک آن‌ها امتیاز کسب کنند. کسب امتیاز بیشتر به معنای داشتن شانس بیشتر برای برنده شدن در قرعه‌کشی است. دوره اول مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم در فصل تابستان و همزمان با مسابقات تابستانی آپارات گیم برگزار شد.
 
در دوره قبل، به نفر اول یک دستگاه Xbox Series X اهدا شد و یک دستگاه Xbox Series S نیز به قید قرعه به یکی از حامیان رسید. با توجه به استقبال بسیار خوب به عمل آمده از دوره اول مسابقه حامی برگزیده‌ آپارات گیم، تصمیم بر آن بوده تا با افزایش تعداد و ارزش ریالی جوایز اهدایی در دوره دوم، حامیان بیشتری شانس برنده شدن در مسابقه را داشته باشند.
 
آپارات در صفحه اصلی توضیحات بیشتر این مسابقه اعلام کرده که شرکت‌کنندگان می‌توانند با خرید اشتراک و اهدای روبی به استریمرهای آپارات گیم، امتیاز به دست بیاورند. هر روبی که به استریمرهای آپارات‌گیم اهدا شود ۱ امتیاز دارد. همچنین، در ازای خرید اشتراک هم به کاربر امتیاز تعلق می‌گیرد. علاوه بر این موضوع اهدای اشتراک به کاربران دیگر هم امتیاز خاصی دارد.
 
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه برای آشنایی بیشتر با جزئیات آن و کسب اطالاعات بیشتر می‌توانند به این آدرس www.aparat.com/donator مراجعه کنند.

​​