تلفن همراه

ساعت هواوی واچ ۳ به قابلیت یادآوری شست‌وشوی دست مجهز است

 
برخی مطالعات نشان می‌دهد استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی ویژه‌ای که شستشوی دست را یادآوری می‌کنند، باعث کاهش ابتلا و انتقال عفونت می‌شوند. حالا قابلیت یادآوری شستشوی دست‌ها در ساعت‌های هوشمند سری HUAWEI WATCH 3 به‌راحتی در دسترس است.
 
به گزارش روابط‌عمومی هواوی، به لطف پیشرفت فناوری امروزه گجت های پوشیدنی دارای حسگرهای دقیق متعددی هستند که به خوبی سلامت، رفتار و فعالیت بدنی کاربر را پایش می‌کنند. گجت‌های هوشمند با داشتن چنین حسگرهایی و نرم‌افزارهای پیشرفته قادر به متحول کردن سلامتی کاربران هستند و سری HUAWEI WATCH 3 یکی از آنها است. اخیرا هواوی قابلیت تشخیص شستن دست‌ها را به سری واچ 3 از اسمارت واچ‌های محبوب خود اضافه کرده است.
 
ساعت‌های هوشمند سری واچ 3 با بهره‌گیری از ترکیب حسگرهای شتاب‌سنج، ژیروسکوپ و میکروفن قادر به تشخیص شستشوی دست توسط کاربر هستند تا ضمن کمک به رعایت مدت شستشوی استاندارد، فراموش کردن شستن دست‌ها به مدت طولانی را یادآوری کنند.
 
به‌ این‌ ترتیب کاربر قادر خواهد بود دست‌های خود را بدون فراموشی به مدت و دفعات کافی شستشو دهد که در شرایط کنونی شیوع ویروس کرونا و پیدایش سویه‌های جدید بسیار مفید به نظر می‌رسد.
 
شاید در ظاهر شستن دست‌ها کار ساده‌ای به نظر برسد یا تصور کنید کسی شستن دست‌های خود را فراموش نمی‌کند. با این‌حال مطالعات علمی نشان می‌دهد بسیاری از افراد باوجود دسترسی به آب سالم و مواد شوینده، مدت استاندارد برای شستن اصولی دست‌ها و دفعات لازم در طول روز را رعایت نمی‌کنند. هواوی واچ 3 قادر به تشخیص طول مدت شستشوی دست است و به‌راحتی کاربر را از شستشوی کافی دست مطلع می‌کند.
 
قابلیت‌ها و توانایی‌های ساعت هوشمند واچ 3 به همین‌جا ختم نمی‌شود و این محصول حسگرهای متعددی چون تشخیص ضربان قلب، تشخیص میزان اشباع اکسیژن خون، پایش خواب، پایش فشار و دمای پوست هم دارد. سری واچ 3 از مجموعه‌ای از قابلیت‌های هوشمند و حسگرهای دقیق برای کمک به حفظ بهتر سلامتی بهره می‌برد.
 
ساعت‌های هوشمند سری واچ 3 هواوی به‌زودی در بازار ایران نیز با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

​​