تلفن همراه

شلوار جین سامسونگ؛ سوپرایز متفاوت با جیب اختصاصی

منبع: سخت افزار
 
 به نظر می‌رسد که دنیای تکنولوژی و شرکت‌های فعال در این حوزه هرگز دست از سورپرایز کردن کاربران بر نخواهند داشت. این بار نوبت به غول کره‌ای دنیای تکنولوژی رسیده که با معرفی یک شلوار جین کاربرانش را متعجب کند. سامسونگ با همکاری شرکت Dr Denim از شلوار جین جدیدی رونمایی کرده که دارای جیب اختصاصی برای گلکسی زد فلیپ 3 است.
 
 
همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، جیب مخصوص در سمت راست، پایین‌تر از جایگاه همیشگی جیب‌ جین‌ها، بر روی ران قرار گرفته است. اندازه کوچک این جیب آن را برای قرار دادن گوشی تاشو جدید سامسونگ مناسب کرده است. در طراحی جدید جیب‌های دیگر شلوار یا کاملا برداشته شده‌اند و یا بسته شده‌اند.
 
سامسونگ در رویداد مطبوعاتی این شلوار جدید  گفته است که “چه کسی به جیب‌های بزرگ نیاز دارد و چه کسی تصمیم دارد آنها را به دلیل اینکه فضای زیادی اشغال می‌کنند و شیک به نظر نمی‌رسند و جدیدترین گوشی‎ها درون آنها می‌لغزند، حذفشان کند؟”
 
هر چند که داشتن یک جیب اختصاصی برای گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ 3 می‌تواند تا حدی منطقی باشد، اما حذف جیب‌های دیگر به این بهانه شاید ایده جالبی نباشد. دروغ چرا؟ در زمان نوشتن این جملات یاد حذف شارژر از جعبه گوشی‌های هوشمند به بهانه جلوگیری از آلودگی محیط زیست افتادیم و همه چیز به یکباره در ذهنمان به هم ربط پیدا کرد. کسی چه می‌داند شاید حذف جیب‌های دیگر شلوار جین به بهانه شیک نبودن و بزرگ بودن، تکنیکی برای مصرف کمتر پارچه و سود بیشتر شرکت‌ها باشد.
 
در هر حال، شلوار جین سامسونگ با جیب اختصاصی برای گلکسی زد فلیپ 3 با قیمت 1499 دلار استرالیا (معادل 965 دلار آمریکا) به فروش خواهد رسید. البته دلیل اصلی گران بودن این جین همراه بودن یک گوشی زد فلیپ 3 رایگان با آن است. این گوشی در چهار رنگ کرم، مشکی، سبز و بنفش قابل خریداری خواهد بود. البته از آنجاییکه قیمت زد فلیپ 3 در وبسایت سامسونگ تقریبا همین رقم است بیشتر به نظر می‌رسد که در ازاء خرید این گوشی از Dr Denim، این برند به شما یک شلوار جین رایگان با جیب اختصاصی برای گوشی هدیه خواهد داد.
 

​​