تلفن همراه

مدیرعامل MTN: برنامه‌ای برای خروج از ایران نداریم

رالف موپیتا، مدیرعامل گروه MTN با اشاره به موضوعاتی  موجود، پیرامون برنامه خروج MTN از منطقه خاورمیانه و رویکرد آفریقامحور این گروه ارتباطی گفت: ما درحال خروج و واگذاری سایر شرکت‌های خود در منطقه خاورمیانه، شامل سوریه، یمن و افغانستان هستیم ولی درباره ایران چنین برنامه‌ای نداریم.

irancell-mtn-visit-01.jpeg

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، او افزود: MTN همچنان بر ایران، به‌عنوان یک بازار مهم، تمرکز خواهد داشت و این موضوع، با رویکرد آفریقامحور گروه MTN و برنامه ما برای خروج از کشورهایی مانند سوریه، یمن و افغانستان، تناقضی ندارد.

به گفته موپیتا، ایران بازاری است که ما روی آن تمرکز داریم و این با رویکرد آفریقامحور ما تناقضی ندارد و در کنار آن و همزمان با آن است. از شما می‌خواهیم که با قدرت، مسیر خود در تحول دیجیتال در ایران را ادامه دهید و همان‌طور که به عنوان مثال، در ارائه خدمات شبکه نسل چهار تلفن‌همراه، در ایران پیشتاز بودید، پیشتازی در ارائۀ نسل پنجم را نیز با قدرت ادامه دهید.

سبیسی جوناس، رئیس هیات مدیره و رالف موپیتا، مدیرعامل گروه MTN در بازدید خود از ایرانسل بر ادامه حضور این گروه ارتباطی در ایران، در عین داشتن برنامه خروج از سایر کشورهای منطقه خاورمیانه، تاکید کردند.

جوناس با اشاره به اینکه MTN باوجود شرایط ژئوپولتیک منطقه، دوشادوش ایرانسل، به همکاری و حمایت از کسب‌وکار در ایران ادامه خواهد داد، دستاوردها و اقدامات انجام شده طی دوران اخیر در ایرانسل را ستود و بر ادامه گذار به تحول دیجیتال، از جمله در حوزه‌هایی همچون فین‌تک، تاکید کرد.

 

مدیرعامل گروه MTN نیز با تصریح بر اینکه ایرانسل، یکی از دو شرکت برتر گروه در زمینه ترافیک شبکه ارتباطی است، بر ادامه مسیر ایرانسل به‌عنوان یک کسب‌وکار موفق و راهبر بازار، با همراهی MTN تاکید کرد.

اسماعیل جارودی، معاون گروه MTN در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا نیز در این دیدار، با تشکر از تیم مدیریتی ایرانسل به مدیرعاملی بیژن عباسی‌آرند، بابت دستاوردهای حاصل شده، از مدیران ارشد گروه ام‌تی‌ان بابت حمایت‌های مستمر از ایرانسل قدردانی و بر ادامه رابطه استراتژیک و طولانی‌مدت فی‌مابین، تاکید کرد.

بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل ایرانسل نیز در این دیدار، ادامه و گسترش همکاری طولانی‌مدت موجود بین دو طرف را حایز اهمیت دانست و با تشکر از حمایت‌ها و همکاری‌های انجام شده از طرف گروه MTN، ابراز امیدواری کرد که در آینده نیز این همکاری‌ها بیش از پیش، گسترش یابد.

او با ارائه گزارشی از شرایط موجود کسب‌وکار در کشورمان، آخرین دستاوردهای ایرانسل را در زمینه‌های مالی، تجاری و ارائه خدمات دیجیتال به مشترکان خود و جامعه مخاطبان ایرانی، تشریح کرد.

تیم ارشد مدیریتی MTN پس از نشست با مدیرعامل و معاونان ایرانسل، با حضور در یکی از طبقات ساختمان مرکزی ایرانسل، با کارکنان نخستین ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران از نزدیک گفت‌وگو کردند.


​​