تلفن همراه

نسخه وب «کیدزی‌بازی» برای کاربران iOS راه‌اندازی شد

 
نسخه وب اپلکیشن کودکان «کیدزی‌بازی» برای کاربران دارای گوشی‌های همراه آیفون یا هریک از محصولات اپل راه‌اندازی شد. پیش از این تنها کاربران اندروید به این اپلکیشن دسترسی داشتند.
 
به گزارش دفتر ارتباطات یکپارچه پاد،این اپلکیشن شامل انواع بازی‌های رایگان در دسته‌بندی و ژانرهای مختلف با استانداردهای متناسب با روحیه کودکان و نوجوانان است و داستان و توضیحات هر بازی به زبان کودکانه نوشته شده تا آنها بتوانند به‌راحتی از آن استفاده کنند.
 
در این اپلیکشن همچنین کودکان می‌توانند پروفایل شخصی خود را تعریف و در اتاق گفت‌وگو، در کنار دیگر کاربران (گروه همسالان) به صورت برخط،‌ با یکدیگر صحبت کنند. تاکنون بیش از ۱۰۰ بازی در این اپلیکیشن به صورت رایگان منتشر شده و در اختیار کودکان قرار گرفته است و به مرور بازی‌های بیشتری بر اساس سلیقه و درخواست آنها اضافه خواهد شد.
 
تاکنون این اپلکیشن فقط برای پلتفرم اندروید ساخته شده بود و کاربران دارای گوشی‌های همراه آیفون یا هر یک از محصولات اپل به این برنامه دسترسی نداشتند؛ اما حالا با راه‌اندازی نسخه وب کیدزی‌بازی، کاربران سیستم عامل iOS هم می‌توانند از این اپلکیشن استفاده کنند.
 
نسخه وب کیدزی‌بازی با نسخه برنامک اندروید کاملاً یکسان است و هیچ تفاوتی ندارد. به این ترتیب که تمام امکانات و بازی‌ها کاملاً در دسترس است و به‌روزرسانی‌های اپلکیشن روی نسخه وب نیز در گذر زمان اعمال می‌شود.

​​