فناوری اطلاعات

میز آسیب‌دیدگان فضای مجازی تشکیل می‌شود

 
میز آسیب‌دیدگان فضای مجازی براساس تفاهم‌نامه همکاری میان ساترا و انجمن مددکاری اجتماعی ایران به منظور پیشگیری و مددکاری آسیب‌دیدگان فضای مجازی، تشکیل می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی ساترا،در همین رابطه قرار است به زودی یک کمیسیون بین دستگاهی با حضور نمایندگان و دستگاه‌های حاکمیتی مرتبط با این حوزه، سمن‌ها و پلتفرم‌ها تشکیل شود تا به طور تخصصی در زمینه آسیب‌دیدگان فضای مجازی سیاست‌گذاری و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ این دستگاه‌ها برای اجرای برنامه‌های در نظر گرفته شده اقدام کند.
 
امضای تفاهم‌نامه میان این دو نهاد با هدف تمرکز بر خلاء نگاه تخصصی به پیشگیری و مددکاری آسیب‌دیدگان فضای مجازی برگزار شد و ساترا دلیل ورود و تمرکز خود به این حوزه را نبود وجود یک نهاد متولی تخصصی برای استفاده از ظرفیت همه نهادها و ساختارهای موجود در این زمینه دانست.
 
در این جلسه موسوی‌چلک، رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران گزارش‌هایی در رابطه با فعالیت‌های انجمن مددکاری اجتماعی ایران و دغدغه‌های این انجمن در مورد آسیب‌دیدگان فضای مجازی ارائه کرد.
 
در پایان علی سعد، معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا و موسوی‌چلک با امضای تفاهم‌نامه برای موفقیت برنامه‌های پیش‌رو و ادامه همکاری در آینده و در زمینه‌های مرتبط ابراز امیدواری کردند.

​​