رگولاتوری

مراسم تکریم و معارفه رئیس رگولاتوری برگزار شد

 
مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با حضور مدیران این سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در این مراسم دکتر صادق عباسی شاهکوه با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته رئیس و مدیران رگولاتوری بسیار تلاش کرده و نتیجه آن امروزه در کشور مشهود است، گفت: رگولاتوری جایگاه ویژه‌ای در بین سازمان‌های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دارد و عملکرد آن می‌تواند نقش کلیدی در توسعه صنعت ICT کشور داشته باشد.
رئیس رگولاتوری عنوان کرد: باید با یکدیگر همراه باشیم تا علاوه بر انجام وظایف رگولاتوری بتوانیم ماموریت‌هایی که وزیر ارتباطات به این سازمان محول کرده است را به بهترین شکل به سرانجام برسانیم.
وی افزود: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید ویژه‌ای بر توسعه ارتباطات ثابت کشور دارد و این امر نقش رگولاتوری را بیش از پیش حساس‌تر کرده است.
در ادامه مراسم مهندس حسین فلاح جوشقانی، مشاور تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزیر ارتباطات نیز با ابراز خوشحالی از انتصاب دکتر عباسی شاهکوه به عنوان رئیس این سازمان، بیان کرد: از سال ۸۶ که وارد رگولاتوری شدم تا به امروز تمام تلاش خود را برای ارتقای کیفیت خدمات حوزه ICT کشور انجام داده‌ام و اطمینان دارم این روند با حضور رئیس جدید رگولاتوری همچنان ادامه خواهد داشت.
در پایان این مراسم از مهندس فلاح جوشقانی، رئیس سابق سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، به خاطر چهار سال تلاش در حوزه ICT کشور تقدیر شد.
 

​​