تلفن همراه

اسنپ برای موسسات خیریه تخفیف ویژه در نظر گرفت

 
شرکت اسنپ در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای سازمان‌های خیریه و موسسات مردم‌نهاد ۲۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است. سازمان‌های خیریه می‌توانند با باز کردن حساب در پنل سازمانی در سرویس‌های درخواست خودرو و پیک موتوری از این تخفیف ویژه استفاده کنند.
 
به گزارش روابط عمومی اسنپ، سازمان‌های خیریه و موسسات مردم نهاد برای استفاده از تخفیف ۲۰ درصدی کافی است شماره تماس و نام فرد مسئول خود را به ایمیل روابط عمومی اسنپ ارسال کنند تا مراحل ثبت‌نام در پنل سازمانی برایشان انجام شود. این گونه سرویس‌های درخواست خودرو و پیک موتوری اسنپ از سوی این موسسات خیریه با ۲۰ درصد تخفیف در هزینه‌ها همراه خواهد شد. لازم به ذکر است این تخفیف تا پایان سال ۱۴۰۰ معتبر است.
 
مجموعه اسنپ پیش از این اقدامات متعددی در زمینه مسئولیت اجتماعی انجام داده است. اختصاص طرح‌های مختلف نیکوکاری در باشگاه مشتریان (تامین هزینه‌های درمان کودکان بستری، حمایت از تحصیل دانش‌آموزان کم‌برخوردار سیستان و بلوچستان و آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت)، معافیت از پرداخت کمیسیون کاربران راننده دارای معلولیت، تسهیلات ویژه برای حمل‌و‌نقل افراد دارای اتیسم و غیره از جمله اقدامات متعدد انجام شده از سوی اسنپ در زمینه مسئولیت اجتماعی است.
 
تخفیف ویژه برای سازمان‌های خیریه گام دیگری در راستای مسئولیت اجتماعی اسنپ به شمار می‌رود. هدف از این طرح حمایت از موسسات خیریه، کاهش هزینه‌ها و آسان‌سازی حمل‌و‌نقل این سازمان‌هاست.
 
در حقیقت پنل سازمانی راهکار اسنپ برای ساده‌سازی حمل‌و‌نقل سازمان‌هاست که از طریق آن امکان مدیریت درخواست‌های متعدد و همزمان فراهم شده است. از مزایای پنل سازمانی می‌توان به گزارش جامع از سفرهای سازمانی، قابلیت استفاده از کیف پول، مدیریت هزینه‌ها بدون نیاز به رسید تنخواه و فاکتورهای سفر اشاره کرد.

​​