تلفن همراه

اینستاگرام امکان اضافه کردن موسیقی به پست‌های فید را آزمایش می‌کند

منبع: دیجیاتو
 
در حالیکه بسیاری از کاربران اینستارگرام امکان اضافه کردن موسیقی به استوری را در اختیار دارند، این پلتفرم در حال آزمایش قابلیت اضافه کردن موسیقی به پست‌های فید است.
 
برای شروع، امکان اضافه کردن موسیقی به پست‌های فید در دسترس تعداد محدودی از کاربران هندی و برخی دیگر از موقعیت‌های مکانی قرار می‌گیرد و پس از انجام بررسی‌های ‌لازم، احتمالا اینستاگرام قابلیت مذکور را در دسترس کلیه کاربران خود قرار خواهد داد.
 
در این صورت کاربران این شبکه اجتماعی محبوب می‌توانند میلیون‌ها محتوای صوتی را به پست‌هایی که از طریق فید منتشر می‌کنند، اضافه کرده و تجربه کاربری بهتری را در اختیار داشته باشند.
 
همان‌طور که گفته شد، این قابلیت در حال حاضر در دسترس تعداد محدودی از کاربران این شبکه اجتماعی قرار گرفته است و این کاربران در هنگام انتشار پست در فید با گزینه جدید اضافه کردن موسیقی روبرو می‌شوند و می‌توانند چند ثانیه از آهنگ موردنظر خود را به پست اضافه کنند که عملکردی مشابه استوری اینستاگرام دارد.
 
البته باید درنظر داشته باشید با توجه به اینکه این ویژگی هنوز در مرحله آزمایش و تنها به صورت محدود منتشر شده، ممکن است به سرعت در دسترس بقیه کاربران قرار نگیرد و یا حتی از سوی اینستاگرام انتشار چنین قابلیتی منتفی شود.
 
 
اینستاگرام روی تغییرات دیگری نیز کار می‌کند. اکانت‌های جعلی و اسپم همواره برای شبکه‌های اجتماعی بزرگی مثل اینستاگرام مشکل‌ساز بوده‌اند و اواخر آبان ماه این شرکت اعلام کرد برای جلوگیری از این مشکل در حین ثبت نام از کاربران جدید می‌خواهد با یک ویدیوی سلفی هویت خود را تایید کنند. البته متا (فیسبوک سابق) قول داده که ویدیوهای دریافتی هرگز روی اینستاگرام منتشر نمی‌شوند و ظرف ۳۰ روز حذف خواهند شد.
 
حال باید دید این شبکه اجتماعی چه زمان امکان اضافه کردن موسیقی را به پست‌های فید در دسترس همه کاربران قرار می‌دهد.

​​