فناوری اطلاعات

۶ استارت آپ حوزه سلامت دیجیتال در طرح «هلثینو» پذیرفته شدند

 
طرح های اعلام شده از سوی ۶ استارت آپ حوزه سلامت دیجیتال در طرح «هلثینو» معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مشمول حمایت شدند.
 
به گزارش  ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نتایج طرح حمایت از استارت‌آپ‌های حوزه سلامت دیجیتال (هلثینو) اعلام شد.
 
طرح «هلثینو» که با هدف حمایت از استارت آپ‌های سلامت دیجیتال برگزار شد، مجموعاً میزبان ۳۵ طرح بود که پس از دو مرحله داوری و یک جلسه ارائه، در پایان به ۶ استارت آپ ختم شد.
 
این استارت آپها موفق به ارائه طرح‌هایی مانند «اپلیکیشن ورزش کودکان با کمک هوش مصنوعی جهت اعتبارسنجی حرکت ورزشی»، «شبیه ساز احیای قلبی ریوی با استفاده از تکنولوژی‌های واقعیت ترکیبی، پردازش تصویر، رباتیک و هوش مصنوعی»، «هوش مصنوعی در ورزش برای سلامتی»، «استفاده از فناوری واقعیت مجازی در حوزه روانشناسی» و «استفاده از بازی‌ها برای بهبود توانایی یادگیری در کودکان» شدند.
 
تیم‌ها و استارت آپ‌های متخب طرح «هلثینو»، پس از نهایی شدن تسهیلات دریافتی، فرم هزینه‌کرد و شاخص‌های کلیدی عملکرد خود را به ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تحویل داده و در حال معرفی به صندوق‌های پژوهش و فناوری هستند.

​​