اپلیکیشن

تلفن همراه

رسانه‌های اجتماعی

November 30, 2021
14:20 سه شنبه، 9ام آذرماه 1400
کد خبر: 130903

بازار برای حفظ رقابت سالم توسعه دهندگان با برنامه‌ها و بازی‌های متخلف برخورد می‌کند

 
بازار با هدف حفظ سلامت فضای رقابت در صنعت بازی و برنامه، با اپلیکیشن‌هایی که به فضای سالم رقابت توسعه‌دهندگان بازی و برنامه ضربه وارد می‌کنند و به کاربران خود اطلاعاتی غلط ارائه می‌دهند، در بازار با محدودیت‌های تازه‌ای روبه‌رو خواهند شد.
 
به گزارش روابط عمومی بازار، این پلتفرم به‌‌منظور رعایت حقوق کاربران و حفظ سلامت فضای رقابت در صنعت بازی و برنامه، با برنامه‌ها و بازی‌هایی که عملکرد فریب‌کارانه‌ای دارند، برخورد خواهد کرد.
 
هر‌گونه رفتار فریب‌‌کارانه در بخش‌های مختلف بازی و برنامه، مانند قسمت نظرات، امتیازها، سیستم جستجو و آمار نصب در بازار شناسایی و با آن برخورد خواهد شد. برخورد با برنامه‌ها و بازی‌هایی که مرتکب تخلف شده‌اند، بدون اطلاع قبلی و به شیوه‌های متفاوتی صورت خواهد گرفت.
 
حذف از نتایج جستجوی بازار، حذف از لیست برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده و پیشنهادی، حذف نظرات، امتیازها یا آمار نصب و نمایش‌ندادن ‌آن‌ها به کاربران، از جمله اقدامات بازار در برخورد با برنامه‌ها و بازی‌های متخلف خواهد بود.
 
درصورتی‌که نسبت به برخورد بازار با یک برنامه یا بازی اعتراضی وجود داشته باشد، با ارائه مستندات معتبر می‌توان برای بررسی مجدد برنامه‌ درخواست ارسال کرد. به‌‌منظور ثبت درخواست بررسی، لازم است مستندات مربوطه در همراهی با نسخه‌ تکمیل‌شده‌ فرم مربوطه ارسال شود.
 
همچنین، هرگونه پیام نامعتبری که با نام بازار توسعه‌دهندگان را به ارتقای برنامه و بازی از راه‌های غیرقانونی دعوت کند جعلی است و از سوی بازار به هیچ وجه تایید نمی‌شود. رشد برنامه‌ها و بازی‌ها در بازار تنها از مسیرهای تعریف‌شده‌ قانونی تحقق پیدا می‌کند و مبتنی بر عملکرد مثبت برنامه و رضایت کاربران است.
 
آنطور که در بیانیه کافه بازار علام شده است این اقدامات با هدف ارائه اطلاعات صحیح و شفاف به کاربران و به‌منظور ایجاد بستری عادلانه برای رقابت میان توسعه‌دهندگان بازی و برنامه صورت گرفته است و تداوم خواهد داشت.
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.