فناوری اطلاعات

ضرورت توجه به کارکنان وزارت ارتباطات و تعیین تکلیف قرارداد نیروهای شرکتی

نماینده مردم پاکدشت در مجلس بر ضرورت تعیین تکلیف قرارداد نیروهای شرکتی در وزارت ارتباطات تاکید کرد.
 
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد بشیری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 آذرماه) مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو، عنوان کرد: امیدواریم دانشجویان بتوانند از همه ظرفیت ها و بضاعت کشور برای پیشرفت ایران اسلامی بهره گیرند، باید توجه داشته باشیم آنچه که امروز تولید قدرت می کند علم و فناوری است و ما به تمام جهادگران در این عرصه خداقوت می گوییم.
 
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش ارائه شده در حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: اهمیت این وزارتخانه به حدی بود که وقتی وزیر پیشنهادی معرفی شد این احساس در ما وجود داشت که وی فردی تحول گرا است و می تواند در این وزارتخانه تحول ایجاد کند. وزارتخانه ای که جایگاه بسیار ممتازی دارد و همکاران من نیز امروز نسبت به اهمیت این وزارتخانه تاکید داشتند.
 
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، تصریح کرد: امروز تمامی افراد جامعه از خدمات فضای مجازی بهره می برند به طوری که امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مورد استفاده همه مردم قرار می گیرد.
 
بشیری اضافه کرد: وزیر ارتباطات با توجه به برنامه و کارنامه ای که ارائه کرد باید فعال تر و جدی تر در این حوزه پیش برود. در اهمیت این حوزه همین بس که مقام معظم رهبری عنوان کردند اگر من امروز رهبر نبودم مسئول فضای مجازی کشور می شدم و در جای دیگر فرمودند اهمیت فضای مجازی، به میزان حیثیت انقلاب اسلامی است.
 
وی افزود: توجه به نیروها و سرمایه های انسانی در وزارت ارتباطات که عمدتا از نخبگان جامعه هستند یکی از موضوعات مهم این وزارتخانه است. افرادی در این وزارتخانه وجود دارند که سالیان سال بلاتکلیف بوده برای مثال 15 هزار نیرو در پاکدشت چنین وضعیتی دارند و بسیاری از خدمات و مزایا را دریافت نمی کنند. باید با توازن، توسعه و پیشرفت از ظرفیت همه شهرها استفاده شود.

​​