تلفن همراه

همکاری لیدالید و کمدا برای فروش گوشی دست‌دوم به خانم‌ها

 
استارت‌آپ لیدالید قرار است برای توسعه خدمات خرید، فروش و معاوضه تلفن همراه کارکرده به خانم‌ها با استارت‌آپ کمدا که بستری برای خریدوفروش C2C کالاهای کارکرده است همکاری کند.
 
به گزارش روابط عمومی لیدالید، این پلتفرم که در حوزه خریدوفروش تلفن همراه کارکرده فعالیت می‌کند، تصمیم گرفته برای خدمات‌دهی بهتر به کاربران خانم خود اقداماتی انجام دهد. در همین راستا اخیراً این پلتفرم همکاری خود را با کمدا آغاز کرده است.
 
در حال حاضر فروش گوشی کارکرده در کمدا به صورت اختصاصی برای لیدالید فعال شده است. کاربران اپلیکیشن کمدا با مراجعه به «کمد لیدالید» و مشاهده انواع گوشی‌های کارکرده می‌توانند دستگاه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق درگاه پرداخت امن کمدا هزینه را پرداخت کنند.
 
مبلغ پرداخت‌شده تا زمانی که کالا به دست مشتری برسد نزد کمدا باقی می‌ماند و سپس به حساب لیدالید واریز می‌شود. پشتیبانی لیدالید نیز در تمام مراحل همراه مشتریان است تا خرید خوب و به‌صرفه‌ای انجام دهند. ارسال گوشی‌های کارکرده رایگان است و برای شهرهایی که تحت پوشش سرویس کمدا اکسپرس هستند، از سوی کمدا و برای سایر شهرها از سوی لیدالید ارسال می‌شود.
 
همکاری لیدالید و کمدا در سطوح مختلف در حال توسعه است. در آینده، برگه کارشناسی هر گوشی از طریق API داخل اپلیکیشن قرار می‌گیرد و معاوضه گوشی کارکرده با نو یا معاوضه گوشی کارکرده با کارکرده نیز به صورت مستقیم در کمدا امکان‌پذیر می‌شود.
 
این پلتفرم که به تازگی الگوریتم هوشمند قیمت‌گذاری گوشی‌های کارکرده خود را راه‌اندازی کرده است، پس از کارشناسی گوشی‌های کارکرده درِ منزل مشتریان، آنها‌ را به صورت نقدی خریداری می‌کند و به همراه برگه کارشناسی، هفت روز مهلت تست و سه ماه گارانتی آروند در فروشگاه خود به فروش می‌رساند.

​​