تلفن همراه

گلکسی S22 اولترا پیش از موعد رونمایی در وب‌سایت رسمی سامسونگ چین رویت شد

منبع: دیجیاتو
 
سامسونگ ظاهرا گلکسی S22 اولترا را دیرتر از بقیه نسخه‌ها و در تاریخ احتمالی ۱۹ بهمن‌ماه معرفی می‌کند. پیش از فرارسیدن موعد  رونمایی این گوشی هوشمند در صفحه پشتیبانی وب‌سایت رسمی سامسونگ در چین رویت شده است.
 
البته باید در نظر داشته باشید که این گوشی هوشمند با نام تجاری گلکسی S22 اولترا فهرست نشده است و تنها به شماره مدل SM-S908U  اشاره شده است.
 
گفتنی است گلکسی S22 اولترا مشابه نسل قبل از قلم S Pen پشتیبانی خواهد کرد اما امسال برای اولین بار قرار است مثل سری گلکسی نوت شکاف مخصوصی برای نگهداری از این قلم داشته باشد و یکی از منابع آگاه بازار نیز گفته بود شاید سامسونگ نام این دستگاه را گلکسی S22 نوت بگذارد.
 
 
گلکسی S22 اولترا در دو مدل عرضه می‌شود
برخی منابع آگاه می‌گویند سامسونگ تولید گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی S را به صورت کامل آغاز کرده است. همچنین به نظر می‌رسد دستگاهی با شماره مدل SM-S908N احتمالا برای بازار خانگی کره جنوبی تولید می‌شود و گوشی دیگری با شماره مدل SM-908U  ظاهرا در سایر بازارها عرضه خواهد شد.
 
براساس بازاری که موبایل سامسونگ در آن عرضه خواهد شد،‌ می‌تواند با چیپست اسنپدراگون ۸ نسل یک یا تراشه اگزینوس ۲۲۰۰ در دسترس کاربران قرار گیرد. بر اساس اطلاعات فاش شده،‌ گلکسی S22 اولترا در دو مدل  با رم ۱۲ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی و مدل دیگری با رم ۱۶ گیگابایتی و حافظه ۵۱۲ گیگابایتی به بازار عرضه خواهد شد.
 
گفته می‌شود این دستگاه در ترکیب رنگ‌ قرمز تیره، مشکی و سفید عرضه خواهد شد. هرچند در برخی از گزارش‌ها به ترکیب رنگ جدید سبز نیز اشاره شده است. در مورد قیمت این گوشی هوشمند نیز شایعه‌های مختلفی منتشر شده است و به نظر می‌رسد کاربران باید منتظر گوشی هوشمندی با قیمت پایه ۷۹۹ دلار باشند.

​​