اپراتورها

تلفن همراه

رگولاتوری

December 17, 2021
12:46 جمعه، 26ام آذرماه 1400
کد خبر: 131442

مهدی روحانی نژاد با استناد به قانون مناقصات؛ مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم مقررات شد

rouhaninejad-cra.jpg
 
ICTna.ir – مهدی روحانی نژاد از انتصاب خود بعنوان مشاور عالی معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در تصویر حکم انتصاب وی توسط دکتر صادق عباسی شاهکوه که توسط روحانی نژاد در اینستاگرام منتشر شده، آمده: در راستای قرارداد مشاوره شماره 45/ق1400/100 مورخ 15 آذر 1400 و با استناد به ماده 23 آئین نامه اجرایی بند ه ماده 29 قانون برگزاری مناقصات، نظر به شایستگی، تعهد، تخصص و تجریبات ارزشمندتان، به موجب این ابلاغ، به عنوان "مشاور عالی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" به شرح خدمات پیوست به همکاری با سازمان دعوت می گردید.
 
این نامه با شماره 57542/100 در تاریخ 21 آذرماه 1400 توسط رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شده است.
 
روحانی نژاد در خصوص این حکم در صفحه اینستاگرام خود نوشته: بیست سال در بخش خصوصی بودم و سعی کردم با تصمیم سازی های درست به ارتقای صنعت و سیاستگذاری مخابرات کمک کنم. اینک راه جدیدی برای رسیدن به آن هدفی که برایش کوشیده ام، جلوی پایم گشوده شده. با اعتماد جناب آقای دکتر عباسی شاهکوه معاون محترم وزیر و ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مسئولیت یافته ام تا براساس تجربه مشاوره ۱۵ساله به رگولاتور به ایشان کمک کنم تا در این برهه زمانی مهم هم عقب ماندگی ها در توسعه شبکه باندوسیع ثابت برطرف شود و هم مردم عزیر ایران از خدمات مبتنی بر نسل پنجم موبایل بهره مند بشوند.
 
وی در خصوص انتصاب خود نوشته: هدایت شورای مشورتی سازمان و تعامل با رگولاتورهای بخشی خواست دیگر ایشان است که با توجه به تجربیات در مدیریت تنها اندیشکده حوزه مخابرات و همچنین فروم اینترنت اشیا ایران امیدوارم بتوانم به نحو احسن از عهده اش برآیم. کمیسیون تنظیم مقررات نقش بی بدیلی در راهبری تحولات بازار فاوای کشور دارد و خواست دستگاه های مختلف مسوول در نظام و همچنین فعالین این بازار تحول در کارکرد این کمیسیون است که انشالله با هدایت ریاست سازمان جزو اولویت های کاری خودم می دانم. موضوعاتی همچون افزایش استفاده از توان داخلی، ارتقای تعاملات سازمان در حوزه بین الملل، تحول و ارتقای توانمندی سازمانی نیز جزو دغدغه هایم در سازمان تنظیم خواهد بود.
 
 
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.