تلفن همراه

اینتل، لنوو و گوگل هم از شرکت در CES 2022 انصراف دادند

ICTna.ir – تعداد شرکت‌هایی که از حضوردر نمایشگاه CES2022 انصراف داده‌اند، هر روز بیشتر می‌شود و امروز نیز گوگل، اینتل و لنوو انصراف خود را از این نمایشگاه بزرگ لاس‌وگاس اعلام کردند.

CES 2022.jpeg

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اینتل در بیانیه‌ای اعلام کرده است سلامت و امنیت کارکنان، شرکا و مشتریان همیشه در اولویت اینتل بوده است و بعد از مشورت با مسوولان بهداشت و سلامت و در راستای سیاست‌‌های سلامت این کمپانی، ترجیح می‌دهند اولین حضور دیجیتالی خود در این نمایشگاه را تجربه کند.

لنوو نیز در اطلاعیه‌ای توییتری نوشت: بعد از بررسی دقیق شرایط موجود درخصوص جهش ویروس کرونا، در راستای سلامت کارکنان، مشتریان و شرکای خود تصمیم گرفتیم هر گونه همه برنامه‌ها و فعالیت‌های‌مان را در لاس‌وگاس به حالت تعلیق دربیاوریم.

گوگل نیز حضور فیزیکی خود در این نمایشگاه را کنسل کرده و به تک کرانچ گفته است: ما تصمیم گرفتیم از حضور در CES 2022 انصراف بدهیم. ما روند رشد واریانت اومیکرون را به خوبی رصد کرده‌ایم و معتقدیم این بهترین تصیمی بوده که در این شرایط می‌توانستیم بگیریم.

وایمو، شرکت تولیدکننده خودروهای خودران نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: باتوجه به رشد سریع ویروس کرونا، وایمو تصمیم سختی برای عدم حضور فیزیکی در CES 2022 گرفته است و در برخی رویدادهای این نمایشگاه بزرگ به صورت مجازی شرکت خواهیم کرد.

اوایل هفته جاری نیز T-Mobile سخنرانی کلیدی و حضور خود در این نمایشگاه را کنسل کرد.

ر این میان شرکت‌های آمازون، متا، توییتر و پینترست هم پیش از این از شرکت در نمایشگاه CES 2022 لاس‌وگاس انصراف داده بودند.

نمایشگاه CES 2022 از روز چهارشنبه، ۱۵ دی ماه تا روز شنبه، ۱۸ دی ماه در لاس‌وگاس آمریکا برگزار خواهد شد.


​​