تلفن همراه

نصب فعال پادباکس پلاس در گوگل‌پلی از ۱۰ هزار کاربر عبور کرد

 
تنها پس از گذشت چند ماه از انتشار رسمی اپلیکیشن پادباکس (پادباکس پلاس) روی پلتفرم گوگل‌پلی تعداد دانلود و نصب فعال این اپلیکیشن به بیش از ۱۰ هزار رسید.
 
به گزارش واحد خبر دفتر ارتباطات یکپارچه پاد، با استقبال عمومی از نرم‌افزار توسعه‌یافته در سرزمین هوشمند پاد برای موبایل‌های اندرویدی، تلویزیون‌های اندرویدی و دستگاه‌های اندرویدباکس، آمار گوگل‌پلی نشان می‌دهد حداقل ۱۰ هزار نفر اپلیکیشن پادباکس پلاس را از طریق پلتفرم رسمی اندروید دانلود، روی دستگاه‌های خود نصب کرده‌اند.
 
این در حالی است که تعداد قابل توجهی از کاربران نیز پادباکس پلاس را از طریق لینک مستقیم داخل سایت پادباکس و به صورت دستی نصب کرده‌اند که این تعداد در آمار گوگل‌پلی ثبت نمی‌شود.
 
با نصب پادباکس پلاس کاربران می‌توانند به مجموعه متنوعی از خدمات و سرویس‌ها از جمله بازی‌های ویدئویی، تماشای فیلم و سریال به صورت دوبله یا زیرنویس، پخش موسیقی و پادکست، اطلاع از آخرین اخبار، مطالعه مجلات حوزه سلامت و سرگرمی بهره جویند.
 
علاوه بر این خدمات بانکی و مالی مختلفی شامل امکان خرید شارژ و بسته اینترنت برای سیم‌کارت‌های همراه و همچنین پرداخت قبوض از سرویس‌های در دسترس در پادباکس پلاس هستند.
 
پلتفرم پادباکس محصولی در بخش خانوار «سرزمین هوشمند پاد» است و تلاش می‌کند تجربه‌ای خاص و به‌یادماندنی در استفاده از محتواهایی مانند فیلم، موسیقی، بازی، پادکست، اخبار و غیره را به ارمغان آورد.
 
تولید سخت‌افزار دستگاه پادباکس نیز از مدتی پیش در کارخانه فناپ‌تک خرمشهر آغاز شده و به زودی راهی بازار می‌شود.

​​