تلفن همراه

با تلکام 2021/ توسعه زنجیره ارزش با شتاب دهنده تخصصی استارت آپ‌ها

 
مهران کرمی با حضور در رسانه «تی وی ما» نمایشگاه تلکام اظهار کرد: مرکز نوآوری اصفهان، شتاب دهنده ی تخصصی حرکت اول و بارز سرمایه گذرای جسورانه همراه اول در حوزه فین تک است.
 
به گزارش شرکت مخابرات ایران، مهران کرمی با تشریح فرایند شتابدهی در حوزه های سرمایه جسورانه گفت: با حمایت از استارتاپ ها، مارکت تبلیغاتی خوبی در نمایشگاه تلکام فراهم شده است.
وی افزود: مردم به سمت هوشمند شدن حرکت می کنند که قطعا شتاب دهنده ها در این بخش و ایجاد شهر هوشمند نقش مهمی ایفا می کنند.
 
کرمی با اشاره به اینکه زیر ساخت های مخابراتی بهترین یاری گر شتاب دهنده تخصصی حوزه فناوری است، بیان کرد: اکنون تمام اپراتورهای ارتباطی به شرکت های نوآوری به عنوان تسهیلگر نیاز دارندکه خدمات و امکانات به صورت متوازن در تمام کشور پخش شود.
 
مدیرعامل مرکز نوآوری اصفهان، در مورد فعالیت های جسورانه حرکت اول گفت: اکنون بسیاری از اپلیکیشن ها تحت حمایت مجموعه حرکت اول هستند و سالانه به طور متوسط، ۸ اپلیکیشن را وارد چرخه خدمات دهی می کند.
 
کرمی اظهار داشت: با توجه به کار مجموعه در شهرستان ها به تمام اکو سیستم های فناوری پیشنهاد می کنیم که فقط مراکز کشور را به عنوان نقطه ثقل فعالیت های خود قرار ندهند و به ویژه در شهر های بزرگ از بازار گسترده فناوری و استارتاپ های استانی و محلی استفاده کنند.
 
وی در مورد نمایشگاه تلکام ۲۰۲۱ گفت: حرکت کلی نمایشگاه به سمت حمایت از اکوسیستم های فناوری نقطه آغازی برای صنعت مخابرات است.
 
مهران کرمی خاطر نشان کرد: اکنون آینده صنعت ICT با ورود سرمایه گذاری جسورانه در کشورها، بسیار گسترده تر از وضعیت فعلی دیده می شود. چرا که استارتاپ ها و جوانان خلاق و همچنین فناوری با استفاده از این کمک سرمایه گذاری جسورانه، فعالیت های خود را در محتوای بزرگ تر به جامعه ارتباطی کشور عرضه می کنند.

​​