تلفن همراه

راه‌اندازی سرویس کتاب صوتی نوار در پادباکس پلاس

 
سرویس کتاب صوتی و پادکست نوار به جدیدترین نسخه از اپلیکیشن پادباکس پلاس اضافه شد.
 
به گزارش روابط عمومی پاد، در ادامه توسعه پلتفرم پادباکس و گسترش مجموعه خدمات و سرویس‌های اپلیکیشن پادباکس پلاس، سرویس جدیدی مرتبط با کتاب صوتی و پادکست، به این بستر افزوده شده است و طی قراردادی با مجموعه نوار، تمام سرویس‌ها و بخش‌های مختلف آن، در پادباکس پلاس در دسترس قرار گرفته است.
 
این سرویس در جهت نیازسنجی کاربران انجام شده است تا علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی و پادکست بتوانند از طریق تلفن همراه (اندروید) خود به کتاب‌های صوتی موجود در این پلتفرم به صورت کاملاً رایگان گوش داده و به همه محتوا‌های این مرجع دسترسی داشته باشند.
 
در حال حاضر کاربران، بدون نیاز به خرید حق اشتراک و  به صورت کاملاً رایگان با عضویت در پادباکس پلاس می‌توانند از تمام بخش‌های سرویس نوار بهره‌مند شوند و از کتابخانه جامع  کتاب‌های صوتی آن استفاده کنند. این در حالی است که بخشی از کتاب‌های صوتی در وب‌سایت یا اپلیکیشن رسمی نوار به صورت غیررایگان یا با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه ارائه می‌شوند؛ اما در پادباکس پلاس بدون محدودیت و رایگان در دسترس  کاربران قرار گرفته است. با این امکان، کاربران کافی است جدیدترین نسخه پادباکس پلاس را نصب کنند.

​​