تلفن همراه

توسعه و ارتقای شبکه دیتای ثابت Adsl خانگی در اهواز

منبع: ایسنا
 
 مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: پهنای باند شبکه دیتای ثابت مشترکان Adsl خانگی شهرستان اهواز بهینه‌سازی و ارتقا یافته است.
 
رحیم فلاح زاده در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با ایجاد و جذب لینک‌های GE و ۱۰G بین مراکز تلفن ثابت شهری، پهنای باند شبکه دیتای ثابت مشترکان Adsl خانگی شهرستان اهواز بهینه سازی و ارتقا یافته است.
 
وی افزود: با توجه به نیاز روز افزون مردم جهت انجام کارهای بر بستر دیتا و لزوم ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مشترکان، عملیات توسعه دیتا به منظور بهینه‌سازی و ارتقای شبکه دیتای ثابت شهرستان اهواز در دستور کار کارشناسان متخصص حوزه دیتای شبکه مخابرات منطقه خوزستان قرار گرفته است.
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: پروژه توسعه شبکه دیتای ثابت در مخابرات شهرستان اهواز، با برقراری یک لینک ۱۰گیگابایت بین مراکز آزادی و مرکز SC۱ زیرساخت، برقراری و جذب ۱۰ گیگابایت بین مراکز انقلاب و آزادی اهواز و نیز برقراری و جذب ۲ لینک ۱۰ گیگابایت و یک لینک GE داخلی در مرکز انقلاب اهواز عملیاتی و اجرایی شده است.
 
 فلاح زاده عنوان کرد: اجرای این عملیات سبب توسعه، ارتقا و افزایش پهنای باند شبکه دیتا و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و دیتای پر سرعت به مشترکان دیتای ثابت Adsl خانگی شد.
 
وی ادامه داد: اقدامات توسعه شبکه‌های مخابراتی و ارتباطی در مخابرات منطقه خوزستان از جمله افزایش پهنای باند، توسعه شبکه فیبر نوری و ارتباطات سیار و دیگر موارد، به منظور جلب رضایت مردم در موعد مقرر و طبق زمان‌بندی مشخص در نقاط مختلف در سطح استان در حال انجام است.
 

​​