تلفن همراه

سایت تلفن همراه "درویشیه کارون" مجددا راه‌اندازی شد

منبع: ایسنا
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: سایت تلفن همراه اول درویشیه شهرستان کارون که به دلیل آتش سوزی از کار افتاده بود، دوباره نصب و وارد مدار شد.
 
رحیم فلاح زاده اظهار کرد: متأسفانه چندی پیش سایت پر سرعت همراه اول درویشیه شهرستان کارون دچار آتش سوزی شد و از کار افتاد و این مساله باعث اختلال در شبکه ارتباطی تلفن همراه اول مشترکان در منطقه درویشیه شهرستان کارون شد.
 
وی افزود: با پیگیری مستمر حوزه معاونت ارتباطات سیار و پس از جذب و نصب تجهیزات فنی و تعویض لینک و کابل کشی برای این سایت و تلاش کارشناسان حوزه نگهداری سیار و همکاران در شهرستان، سایت پر سرعت درویشیه با تکنولوژی ۲G  و ۳G  برای دومین بار راه اندازی و وارد مدار شبکه ارتباطی همراه قرار گرفت.
 
فلاح زاده گفت: با راه اندازی مجدد و وارد مدار شدن این سایت، اختلالات پیش آمده در شبکه ارتباطی همراه اول در مناطق تحت پوشش این سایت، رفع و شبکه ارتباطی همراه اول در این مناطق نرمال شد. 
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: سرقت و از بین رفتن تجهیزات و منصوبات مخابراتی سبب ایجاد اختلال در ارتباطات شهروندان می‌شود و با توجه به اینکه پایداری ارتباطات با تامین امنیت منصوبات و تجهیزات مخابراتی رابطه مستقیمی دارد، بنابراین ارائه خدمات، همکاری شهروندان و ارگان‌ها و سازمان‌های ذیربط برای امنیت منصوبات و تجهیزات مخابراتی را می‌طلبد. 

​​