فناوری اطلاعات

ملاقات‌های مردمی، تذکری برای پیگیری مستمر مشکلات است/خبرهای خوش برای پُست تا پایان سال

منبع: ایرنا
 
 وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: ملاقات‌ با مردم و همکاران و دوباره شنیدن مشکلاتی که در جریان آن‌ها قرار گرفته‌ایم و در حال حل‌کردن‌شان هستیم، تذکری برای پیگیری مستمر مشکلات است.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که ملاقات‌های هفتگی با مردم را در برنامه خود دارد، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: چند روز قبل بعد از مدت‌ها در یک روز تعطیل فرصتی پیش آمد که بچه‌ها را برای بازی به پارک ببرم. در پارک همکار محترمی من را شناخت. نزدیک آمد و گفت: «از همکاران پست هستم و بحث‌هایی دارم که باید شما را ملاقات کنم». گفتم: «در خدمت هستم».
 
«عیسی زارع‌پور» افزود: «ماخوذ به حیا بود و گفت: اینجا مزاحم نمی‌شوم. اجازه بدهید در اداره به ملاقات شما بیایم». روز بعد به دفتر سپردم که وی را در لیست ملاقات مردمی قرار دهند و امروز او را دیدم.
 
وی تاکید کرد: از دیدن او خوشحال شدم. ای کاش فرصت اقتضا می‌کرد تا تک‌تک همکارانم را ببینم، از نظرات‌شان استفاده کنم و با کار و زندگی‌شان آشنا شوم.
 
وزیر ارتباطات تاکید کرد: این همکار عزیز از مشکلات معیشتی همکاران پست، به ویژه موزعین عزیز گفت؛ از سختی کار آن‌ها و موانع در مسیر ارتقای شغلی‌شان. هر چند در جلسات، بازدیدها و ملاقات‌ها در جریان این گونه مشکلات بودم و در حال اقدام برای حل آنها هستم اما دوباره شنیدن آن را تذکری به خودم برای پیگیری مستمر می‌دانم و این یکی از مزایای ملاقات رو در رو با همکاران عزیزم است.
 
زارع‌پور خاطرنشان‌کرد: به همه همکاران عزیزم در پست عرض می‌کنم که ان‌شالله تا پایان سال خبرهای خوشی خواهید شنید.

​​