تلفن همراه

آپدیت MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 برای پوکو F3 و پوکو X3 پرو چه زمانی منتشر می‌شود؟

منبع: گجت نیوز
آپدیت MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 در راه دو گوشی میان‌رده پوکو اف 3 – Poco F3 و پوکو X3 پرو – Poco X3 Pro است.
 
شیائومی از سامسونگ و اوپو در ارائه آپدیت اندروید ۱۲ برای گوشی‌های میان‌رده عقب‌تر بوده ولی به نظر می‌رسد به‌زودی آپدیت MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 را برای پوکو F3 و پوکو X3 پرو منتشر خواهد کرد.
 
1.jpg
وب‌سایت Xiaomiui به‌تازگی اطلاعاتی را از سرورهای شیائومی استخراج کرده که نشان می‌دهد بروزرسانی MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 برای دو گوشی میان‌رده پوکو F3 و پوکو X3 پرو آماده است و به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد. البته تاریخ دقیق انتشار این آپدیت در حال حاضر مشخص نیست.
 
با توجه به اطلاعات منتشرشده، آپدیتی تحت عنوان .MIUI V13.0.1.0 برای نسخه گلوبال پوکو X3 پرو در راه است. این درحالی است که دارندگان نسخه‌های جهانی و اروپایی پوکو F3 هر دو این آپدیت را دریافت خواهند کرد.
 
2.jpg
به‌تازگی گزارش دیگری منتشر شده بود مبنی بر اینکه شیائومی 11 لایت 5G NE و شیائومی Mi 11X که نسخه پوکو F3 برای هند است، به‌زودی به MIUI 13 آپدیت خواهند شد. از این رو، انتشار بروزرسانی MIUI 13 مبتنی بر اندروید ۱۲ برای این گوشی‌های میان‌رده قابل انتظار بود.
 
شیائومی طی رویدادی در ماه دسامبر علاوه بر گوشی پرچمدار شیائومی ۱۲، از رابط کاربری MIUI 13 رونمایی کرد که قابلیت‌های ظاهری، امنیتی و کاربردی جدیدی را با خود به ارمغان می‌آورد. نسخه بتای این رابط کاربری اخیراً برای ۳۰ گوشی شیائومی منتشر شده است و به مرور زمان در دسترس گوشی‌های بیشتری قرار می‌گیرد.

​​