تلفن همراه

بهبود و توسعه شبکه همراه اول در دزفول

منبع: ایسنا
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان از بهینه سازی شبکه ارتباطات سیار همراه اول در شهرستان دزفول خبر داد.
 
 رحیم فلاح زاده با اشاره به ارتقای شبکه همراه اول در دزفول اظهار کرد: با توجه به لزوم ارائه خدمات با کیفیت به مشترکان به منظور استفاده مطلوب شهروندان از شبکه همراه اول، تعویض دکل در مرکز تلفن فردوسی دزفول، در دستور کار کارشناسان فنی مخابرات قرار گرفت.
 
وی افزود: با اجرای پروژه تعویض دکل، سایت پر سرعت شهری مرکز فردوسی دزفول و شبکه ارتباطات سیار همراه اول در شهرستان دزفول بهینه سازی شد.
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: همچنین با تلاش کارشناسان فنی حوزه معاونت ارتباطات سیار و همکاری کارکنان مخابرات در شهرستان دزفول، عملیات بهینه سازی دکل با جابه جایی و افزایش ارتفاع دکل پرسرعت مرکز تلفن فردوسی انجام شد.
 
فلاح زاده بیان کرد: با جابه جایی و افزایش ارتفاع دکل پرسرعت مرکز تلفن فردوسی با تکنولوژی  G۲ G, ۳G, ۴، کیفیت شبکه همراه اول بهبود و ارتقاء یافت و نیز ضمن برطرف شدن نقاط کور، پوشش آنتن دهی ارتباطات سیار در مرکز تلفن فردوسی واقع در بلوار فردوسی و مناطق اطراف آن، گسترش پیدا کرد.
 
وی افزود: در این بین، ضمن پایداری ارتباطات، شبکه همراه اول نیز توسعه پیدا کرد و مشترکان ساکن در این مناطق از شبکه ارتباطی همراه با کیفیت و مطلوبی بهره‌مند شدند.
 
مدیر مخابرات منطقه خوزستان ادامه داد:  پیش از این ارتقا، ارتفاع سایت شهری مرکز تلفن فردوسی دزفول ۲۱ متر بوده است که با اجرای پروژه تعویض و جابه جایی دکل، ارتفاع این سایت پرسرعت شبکه همراه اول به ۳۲ متر افزایش پیدا کرده است.
 

​​