تلفن همراه

آنر زمان برگزاری رویداد خود در نمایشگاه MWC را اعلام کرد

منبع: دیجیاتو
 
نمایشگاه سالانه کنگره جهانی موبایل (MWC) قرار است حدود یک ماه دیگر در بارسلونا برگزار شود و آنر بدون ارائه جزئیات زیادی تایید کرد که در تاریخ 28 فوریه (9 اسفند ماه) رویداد حضور خود را برگزار خواهد کرد.
 
نمایشگاه MWC 2022 بار دیگر بین تاریخ‌های 28 فوریه تا 3 مارس (9 تا 12 اسفند ماه) در شهر بارسلونا برگزار خواهد شد و آنر یکی از برندهایی خواهد بود که در این رویداد به صورت حضوری شرکت خواهد کرد. رویداد تولید کننده چینی در اولین روز نمایشگاه و ساعت 15:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

 
در رویداد آنر می‌توان منتظر چه دستگاه‌هایی بود؟
شرکت چینی با انتشار یک پوستر حضور خود را اعلام کردند که روی آن جمله «قدرت سحر و جادو» (The Power of Magic) دیده می‌شود که احتمالا اشاره غیر مستقیمی به سری گوشی‌های آنر مجیک، عرضه جهانی گوشی تاشو مجیک V یا دستگاه‌های کاملا جدیدی در این سری دارد.
 
حتی ممکن است شاهد رونمایی از یک لپ‌تاپ مجیک بوک جدید یا یک تبلت باشیم، اما هنوز چیزی مشخص نشده و احتمالا کمی بیشتر باید منتظر تیزرهای رسمی آنر باشیم تا جزئیات دقیق‌تری در این رابطه ارائه کند.
 
گوشی آنر مجیک V ماه گذشته به صورت رسمی معرفی شد که از نمایشگر تاشو، تراشه پرچمدار اسنپدراگون 8 نسل 1 و طراحی مشابه گلکسی زد فولد 3 بهره می‌برد. هرچند این شرکت مانند هواوی شامل تحریم‌های ایالات متحده نمی‌شود، اما گوشی تاشو خود را فقط در دسترس بازار چین قرار داده است و این احتمال وجود دارد که در رویداد MWC خود جزئیات بیشتری درباره عرضه جهانی آن منتشر کند.

​​