تلفن همراه

اینترنت و مکالمه رایگان، هدیه همراه اول به مناسبت روز پدر

همراه اول به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت علی(ع)، به تمامی مشترکان خود بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه رایگان می‌دهد.
 
 
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد حضرت امیرالمومنین علی(ع)، همراه اول طرح «دوشنبه سوری» بهمن ماه را به شکل ویژه برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و دارندگان سیمکارت انارستان برگزار می کند.
 
دوشنبه سوری ویژه این ماه که ظرف امروز 25 بهمن ماه قابلیت فعالسازی از طریق شماره گیری کددستوری «ستاره 100 ستاره 641 مربع» را دارد، بسته های متنوع «اینترنت و مکالمه» رایگان را برای تمامی مشترکان در نظر گرفته است.
 
بسته های در نظر گرفته شده شامل اینترنت رایگان یک روزه از 500 مگابایت تا 100 گیگابایت و همچنین بسته های مکالمه رایگان درون شبکه و با تلفن ثابت از 10 تا 100 دقیقه است که به صورت تصادفی به مشترکان متقاضی استفاده از این طرح ویژه تخصیص خواهد یافت.
 
تمامی مشترکان امکان انتخاب نوع بسته اعم از «اینترنت» که زمان مصرف آن از ساعت 5 تا 17 است یا «مکالمه» که زمان مصرف آن شش ساعت را خواهند داشت. 
 
همچنین لازم به ذکر است، تمامی بسته های هدیه اینترنت دوشنبه سوری ویژه این ماه، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 26 و 27 بهمن ماه قابل استفاده است.
 
ترکیب بسته های هدیه اینترنت به شرح 500 مگابایت، یک، دو، سه، چهار، پنج، 10 و 100 گیگابایت و ترکیب بسته های هدیه مکالمه نیز 10، 20، 30، 50 و 100 دقیقه است که به صورت تصادفی پس از فعالسازی این طرح از طریق کددستوری مذکور، به مشترکان تخصیص داده می شود.

​​