تلفن همراه

معاون هواوی خبر داد: گوشی میت 50 به بازار می‌آید، ولی نه به این زودی‌ها

منبع: دیجیاتو
 
در حال حاضر اطلاعات دقیق و تاریخ خاصی اعلام نشده، اما معاون واحد بازاریابی مصرف‌کنندگان هواوی اخیرا در پستی ادعا کرده که خانواده میت 50 بالاخره در دست ساخت قرار گرفته است. آیا غول چینی توانسته با کنار زدن موانع دوباره به فکر ساخت یک پرچمدار قدرتمند باشد؟
 
تصمیم هواوی برای ساخت سری میت 50 نه تنها برای طرفداران خوشحال‌کننده است، بلکه نوید آینده بهتری برای این شرکت را می‌دهد. هواوی پارسال فقط از گوشی P50 پرده برداشت و خبری از نسل جدید سری میت نبود. اما حالا گفته شده که میت 50 هم وارد بازار خواهد شد.
 
«لی چانگژو»، مدیر ارشد هواوی اطلاعات خاصی در این باره منتشر نکرده است. ولی در پاسخ به کاربری که امیدوار بود بتواند میت 50 را در MWC 2022 ببیند، پاسخ داد: «میت 50 به بازار می‌آید، اما نه به این زودی. در حال حاضر تعداد زیادی محصول خوب دیگر وجود دارند که مستحق توجه‌اند.»
 
 
هواوی میت 50 تابستان عرضه می‌شود؟
هرچند این خبر جزئیات زیادی ندارد، ولی نخستین باری است که بعد از مدت‌ها شاهد اشاره به این خانواده هستیم و همین می‌تواند بخشی از طرفداران را راضی کند و آن‌ها را امیدوار نگه دارد. پیش‌تر در گزارش‌های غیررسمی گفته شده بود که عضو جدید خانواده میت می‌تواند در حوالی ماه ژوئن 2022 (خرداد یا تیر ماه 1401) از راه برسد. ولی بهتر است این بازه زمانی را قطعی در نظر نگیرید.
 
اگر هواوی واقعا بخواهد در اواخر بهار یا اوایل تابستان پرچمدار بعدی خود را معرفی کند، این گوشی احتمالا قادر به استفاده از چیپست اسنپدراگون 8 نسل 2 یا نسل 1 پلاس خواهد بود. با این حال، میت 50 با توجه به تحریم‌ها نمی‌تواند به شبکه 5G تراشه کوالکام دسترسی داشته باشد. منتها تا زمان عرضه فاصله زیادی داریم و خیلی اتفاقات ممکن است مسیر تولید این خانواده را تغییر دهد.

​​