تلفن همراه

/باMWC2022/ با وجود چالشها؛ هواوی به جاه طلبی های جهانی خود ادامه میدهد

MWL_Huawei_Ping_650.jpg
 
ICTna.ir - رئیس دوره‌ای هوآوی، تصریح میکند که این شرکت از بازارهای بین‌المللی عقب نشینی نخواهد کرد و قصد دارد به اجرای استراتژی جدید پنج ساله جهانی شدن "استانداردها، استعدادها و زنجیره‌های تامین" ادامه دهد.
 
به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، Guo Ping در سخنرانی کلیدی خود در کنگره جهانی موبایل، گفت برای آینده هواوی و صنعت باید «به بالاتر از سیاست نگاه کنند، بالاتر از حزب‌گرایی... بیایید به بالا نگاه کنیم. به جلو نگاه کنیم.» او اضافه کرد که متعهد به حمایت از مشتریانی است که هواهوی را انتخاب می کنند.
 
علیرغم کاهش درآمد هواوی به دلیل محدودیت های تجاری، این شرکت در سال گذشته گفت مطمئن است که شرکت های حمل و نقل و واحدهای تجاری به رشد پیوسته خود ادامه خواهند داد. 
 
گوئو گفت که به طور قابل توجهی سرمایه گذاری استراتژیک در فناوری های اساسی را افزایش می دهد و با شرکای خود برای "تغییر شکل دادن به پارادایم فناوری" همکاری می کند. تمرکز این پارادیم بر نظریه‌های بنیادی، معماری‌ها و نرم‌افزار است که از توسعه بلندمدت و پایدار صنعت ICT حمایت می‌کند.
 
او تاکید کرد: ما حتی بیشتر از همیشه، روی بهینه سازی معماری سیستم و دوبرابر کردن عملکرد نرم افزار سرمایه گذاری می کنیم.
 
وی با یادآوری با توجه به اینکه ظرفیت داده شبکه‌های بی‌سیم و فیبر و کمبود ظرفیت‌ها به مرزهای نهایی خود رسیده است، اظهار داشت: برای دستیابی به پایداری دیجیتال باید نظریه‌ها و معماری‌های جدیدی را بررسی کنیم.
 
گوئو افزود: رشد انفجاری در هوش مصنوعی باعث افزایش تقاضا برای ظرفیت پردازش شده است. با این حال، این مدیر اجرایی هواوی هشدار داد که توسعه سخت افزار کند شده است.
 
او با تاکید مجدد بر تمرکز شرکت بر نرم افزار، متعهد شد که پس از دوبرابر کردن تعدادی از شاخص های کلیدی مانند تعداد سلول های بی سیم و کاربران پشتیبانی شده، عملکرد راهکارهای هواوی را "به طور گسترده" بهبود بخشد.

​​