تلفن همراه

امکان نمایش مکان‌های شخصی در «نشان» فراهم شد

 
نسخه جدید اپلیکیشن نقشه و مسیریاب «نشان» برای موبایل‌های اندرویدی و آیفون منتشر شده و علاوه بر اضافه شدن امکانات جدید، فرایند مسیریابی و نمایش ترافیک بهبود پیدا کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی پاد، در به‌روزرسانی شماره ۹.۹.۰  اپلیکیشن نشان، نمایش ترافیک روی مسیر در صفحه مسیریابی آسان‌تر شده و از این پس کاربران با وضوح بیشتری می‌توانند وضعیت تراکم خودروها در مسیرهای پیرامون را مشاهده کنند.
 
علاوه بر این، تنظیمات طرح ترافیک خواناتر شده تا کاربر بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، تنظیمات مرتبط با طرح ترافیک را شخصی‌سازی و مطابق با نیاز خود از ورود به منطقه خودداری کند. همچنین مشاهده و انتخاب سایر مسیرها در زمان رانندگی نیز بهبود پیدا کرده است تا راننده با کمتر نگاه‌کردن به صفحه‌نمایش تلفن همراه، حواس‌پرتی را به حداقل برساند و مسیر جایگزین برای سفر خود انتخاب کند. مشکلات و ایراداتی که از سوی کاربران نشان گزارش شده بود نیز در این به‌روزرسانی برطرف و مطابق درخواست مردم، مسیریابی آفلاین بهینه‌سازی شده است.
 
«نشان» یک اپلیکیشن رایگان است که در هلدینگ فناپ و مبتنی بر سرزمین هوشمند پاد توسعه یافته و به کمک آن می‌توان راه رسیدن به مقصد را با توجه به مسافت و ترافیک پیدا کرد و تا رسیدن به مقصد از راهنمایی سخنگوی فارسی بهره برد.

​​