تلفن همراه

مدیرعامل همراه اول از امکان فعالیت کسب و کارهای آموزشی در سامانه شاد خبر داد

مدیرعامل همراه اول گفت: کسب و کار‌های آموزشی می‌توانند برای فعالیت در سامانه شاد ثبت نام کنند.

مهدی اخوان بهابادی در حاشیه بازدید معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا فعالیت کسب و کار‌های آموزشی در سامانه شاد هموار شده است؟ گفت: توافقاتی در این باره با وزرات آموزش و پرورش حاصل شده است و چند روز پیش، فراخوانی به صورت عمومی منتشر کردیم و هم اکنون بخش خصوصی و دولتی می‌توانند با ورود به سامانه‌ای که اعلام شده است برای ارائه خدمات افزوده روی بستر شاهد ثبت‌نام کنند.
 
وی گفت: هم اکنون در این سامانه یکسری خدمات پایه به صورت عمومی و رایگان به دانش‌آموزان ارائه می‌شود و علاوه بر آن خدمات کمک آموزشی هم در حوزه‌های مختلف با مشارکت بخش خصوصی و دولتی و ترکیبی از این دو امکان ارائه دارد که بر اساس سیاست‌هایی که وزارت آموزش و پرورش تعیین می‌کند انجام می‌شود.
مدیرعامل همراه اول گفت: در مرحله اول فراخوان شرکت‌های متقاضی ثبت نام و طرحشان را برای ارائه خدمت با جزئیات مطرح کنند و این طرح‌ها در آموزش و پرورش ممیزی و در کمیته‌ای برای تنظیم مقررات بررسی و خروجی آن به همراه اول برای عقد قرارداد و آغاز فعالیت سامانه شاد ابلاغ می‌شود.
 

​​