تلفن همراه

عیدی چهار اپراتور تلفن همراه به مشترکان

 
چهار اپراتور تلفن همراه کشور که شامل همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل می‌شوند، به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۴۰۱ هدایای نوروزی برای مشترکان خود در نظر گرفته‌اند.
 
 اپراتورهای تلفن همراه که شامل همراه اول، ایرانسل، رایتل و شاتل موبایل مانند سال‌های گذشته به مناسبت سال جدید به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود عیدی‌های متفاوت می‌دهند. اما عیدی اپراتورهای تلفن همراه چیست؟
 
عیدی همراه اول
 
همه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانند از ۲۹ اسفندماه تا پایان روز ۱۳فروردین سال ۱۴۰۱، به صورت تصادفی از یکی از پنج مبلغ عیدی موردنظر از هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان بهرمند شوند.
 
اعتبار این عیدی به صورت داخل شبکه است. کاربر می‌تواند برای مکالمه، پیامک و اینترنت داخل شبکه از این عیدی استفاده کند. خرید سایر بسته‌ها و یا استفاده از سرویس خدمات مبتنی بر محتوا، تماس‌های رومینگ و خارجه تلفن ثابت با این اعتبار امکانپذیر نیست.
 
نحوه استفاده از عیدی همراه اول چگونه است؟ مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱۴۰۱* به صورت رایگان در طرح عیدانه ۱۴۰۱ همراه اول ثبت نام کنند. همچنین، ثبت‌نام و دریافت این عیدی تنها برای یکبار و فقط در طول بازه زمانی معین، امکان‌پذیر است.
 
 
عیدی ایرانسل
 
تمام مشترکان ایرانسل می‌توانند در طول ۱۴ روز در نوروز، با شماره‌گیری #۵* هدیه نوروزی ایرانسل را دریافت کنند. این عیدی شامل بسته‌ای ترکیبی شامل یک ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و یک گیگابایت اینترنت رایگان است و اعتبار آن از زمان فعال‌سازی یک ساعت خواهد بود.
 
عیدی رایتل
 
رایتل به مشترکان خود، ۱۴۰۱ مگابایت اینترنت یک‌روزه عیدی می‌دهد. مشترکان این اپراتور این عیدی را می‌توانند از طریق طریق اپلیکیشن رایتل من استفاده کنند. همچنین مشترکان می‌توانند سامانه رایتل من را در روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند فعال کنند.
 
عیدی شاتل موبایل
 
روابط عمومی شاتل موبایل اعلام کرد که به مشترکین سیم کارت‌های خود به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۱، هر روز عیدی می‌دهد.
 
همه مشترکین این اپراتور از ۲۹ اسفند، همزمان با تحویل سال ۱۴۰۱، ۳۰ دقیقه مکالمه شاتل موبایلی به عنوان عیدی دریافت می‌کنند. علاوه بر این شاتل موبایل در جشنواره نوروزی خود به مدت ۱۳ روز، اینترنت رایگان، مکالمه رایگان و کدهای تخفیف به طور روزانه به مشترکین خود هدیه می‌دهد.
 
با وجود اینکه همه اپراتورهای تلفن همراه به نوعی برای مشترکان خود عیدی در نظر گرفتند، اما مشترکان ایرانسل برای استفاده از هدیه آن، تنها یک ساعت وقت دارند و هدیه نوروزی همراه اول به صورت تصادفی به مشترکان داده می‌شود.

​​