فناوری اطلاعات

ثبت نام رانندگان سندباد آغاز شد

منبع: تکرارتو
 
طبق تاریخی که پیش از این نیز اعلام شده بود، امروز 17 فروردین ثبت نام رانندگان سندباد آغاز شد. اما نحوه عضویت در سندباد چگونه است؟ برای اطلاع از جزییات این موضوع، در ادامه با تکراتو همراه باشید.
 
سندباد ثبت‌نام راننده‌هایش را آغاز کرد. این سامانه حمل و نقل آنلاین با وعده‌های جذاب برای رانندگان پا به عرصه گذاشته و از امروز (17 فروردین) ثبت‌نام رانندگان متقاضی را شروع کرده است. در ادامه این نوشتار در مورد نحوه عضویت در سندباد صحبت خواهیم کرد.
 
ثبت نام رانندگان سندباد
پیش‌بینی می‌شود با توجه به شرایطی که سندباد برای رانندگانش در نظر گرفته، افراد زیادی برای ثبت نام اقدام کنند. شرایط ویژه سندباد شامل بیمه تامین اجتماعی برای رانندگان و تمام اعضای خانواده آنها و همچنین ثبت‌نام رایگان است.
 
نحوه ثبت نام در سندباد بسیار ساده است. سندباد در وبسایت رسمی خود اعلام کرد:
 
با سندباد، خود و خانواده‌ی عزیزتان بدون دریافت هزینه‌، تحت پوشش بیمه‌ی تامین اجتماعی قرار می‌گیرید. ثبت‌نام اولیه:
 
دارندگان سیم کارت‌های همراه اول، با شماره‌ی 99977 بدون پیش‌شماره تماس بگیرند.
کاربران عزیز سیم کارت های ایرانسل، با شماره گیری 091299977 می توانید با سندباد تماس بگیرید.
بروزرسانی:
اپلیکیشن پیش ثبت نام رانندگان سندباد منتشر شد!
 
پس از کش و قوس های فراوان پتفلرم حمل و نقل سندباد برای سهولت در ثبت نام رانندگان خود اقدام به انتشار اپلیکیشن پیش ثبت نام کرد. برای دانلود اپلیکیشن اینجا کلیک کنید!

 
 
کاربران بسیاری در طول چندروز گذشته از عدم پاسخگویی این پتلفرم به درخواست ثبت نام رانندگان گفته‌اند. پیگیری‌های تکراتو در این خصوص هنوز با پاسخی از سوی سندباد همراه نبوده است. گزارش بیشتر را در خبر زیر دنیال کنید:
 
آیا سندباد رقیب بزرگی برای اسنپ و تپسی خواهد شد؟
سندباد ثبت‌نام از رانندگان را آغاز کرده و انتظار بسیاری در مورد چگونگی کارکرد سندباد رو به پایان است. سندباد در حال حاضر، فقط راه ثبت‌نام اولیه برای رانندگان را اعلام کرده است. اما با توجه به مزایایی که این سامانه حمل و نقل درون شهری تازه وارد به رانندگان خود می‌دهد، انتظار می‌رود بسیاری از رانندگان اسنپ و تپسی از این دو سامانه روبرگردان شوند و به سمت سندباد بروند؛ یا به اصطلاح، به این اپلیکیشن جدید حمل و نقل درون شهری کوچ کنند.
 
سندباد ثبت‌نام رانندگانش را کاملا رایگان و با روشی ساده انجام می‌دهد. تبلیغات گسترده، وعده‌هایی که به رانندگان سامانه‌های حمل و نقل اینترنتی درون شهری داده می‌شود و نارضایتی رانندگان اسنپ و تپسی از شرایط کار و پایین بودن کرایه‌ها، همگی دست به دست هم خواهند داد و این احتمال را تقویت می‌کنند که افراد بسیاری برای کار در سندباد ثبت‌نام کنند.

​​