فناوری اطلاعات

بازی‌های ویدیویی جدید به کنسول ابری پلی‌پاد اضافه شد

 
 
 بازی‌های ویدیویی شناخته‌شده‌ای از جمله Call of Duty Black Ops 3 و Resident Evil 2 در کنسول ابری پلی‌پاد قرار گرفتند.
 
به گزارش روابط عمومی پاد، روند گسترش کتابخانه بازی‌های ویدیویی حاضر در کنسول ابری پلی‌پاد همچنان ادامه دارد و چند عنوان دیگر نیز به این مجموعه اضافه شده است.در روزهای اخیر بازی‌های ویدیویی شناخته‌شده‌ای از جمله Call of Duty Black Ops 3 و Resident Evil 2 در لیست عناوین قابل استریم قرار گرفته‌اند.
 
بازی Call of Duty Black Ops 3 نسخه دیگری از سری محبوب و پرطرفدار CoD است که در سبک شوتر اول‌شخص و توسط استودیو Treyarch توسعه یافته و کمپانی Activision آن را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرده است. بازی Resident Evil 2 هم در واقع نسخه بازسازی همین عنوان در سال‌های گذشته بود که در سال ۲۰۱۹ راهی بازار شده است.
 
کاربران پلتفرم پلی‌پاد می‌توانند بدون نیاز به در اختیار داشتن سخت‌افزاری قدرتمند و یا تهیه کنسول‌های گران‌قیمت، بازی‌های یاد شده را به همراه ده‌ها عنوان دیگر، تنها با اتصال به اینترنت و روی هر دستگاهی که در دسترس دارند تجربه کنند. ضمن اینکه تمام بازی‌های موجود در پلی‌پاد در صورت اتصال به پهنای باند مناسب از سوی کاربر، قابلیت استریم با کیفیت 1080p و نرخ فریم‌ریت ۶۰ را دارند.این بازی‌ها از طریق وب‌سایت پلی‌پاد و یا اپلیکیشن‌های اندروید و ویندوز در دسترس هستند.
 
اعضای نسخه اشتراکی پلی‌پرو نیز قادر خواهند بود علاوه بر حضور طولانی‌تر در اتاق‌های بازی، پیشرفت خط داستانی عناوین مورد علاقه خود را روی سرورهای ابری پلی‌پاد ذخیره کرده و در روزهای متوالی به ماجراجویی خود ادامه دهند.
 
پلتفرم پلی‌پاد در واقع محلی برای استریم بازی‌های ویدیویی است که به عنوان یک کنسول آنلاین و مجازی فعالیت می‌کند. به این شکل که کاربر بدون نیاز به تهیه سخت افزار گران قیمت و یا در اختیار داشتن تجهیزاتی خاص، می‌تواند بازی‌های مورد نظرش را تنها از طریق اینترنت و روی کامپیوتر یا موبایل تجربه کند.

​​