باندپهن

طرح تعرفه خدمات بهزیستی وودافون با 10 پوند در ماه مکالمه و پیامک نامحدود به مددجویان ارائه میکند

voxi-for-now-550x285.jpg
 
ICTna.ir - تعرفه Voxi For Now اپراتور بریتانیایی Vodafone برای هر کسی که مزایا را دریافت می‌کند در دسترس است و داده‌ها، تماس‌ها و پیامک‌های نامحدود را برای یک مشترک ارائه می‌دهد. این تعرفه را می توان تا شش ماه برای هرکسی که کمک هزینه های مربوط به حمایت از جویندگان کار، کمک هزینه از کارافتادگی، پرداخت مستقل شخصی، کمک هزینه اشتغال و پشتیبانی یا اعتبار و کمکهای مبتنی بر کار است، مطالبه کرد و نیازی به بررسی اعتباری یا قرارداد ندارد.
 
اپراتور وودافون ادعا می کند که همه خدماتی که در این طرح ارائه میکند حدود 35 پوند در ماه هزینه دارد و این طرح 70 درصد تخفیف را برای این دسته افراد شامل میشود و تنها تعرفه اجتماعی تلفن همراه در بازار است.
 
مکس تیلور، مدیر مشترکین وودافون انگلستان در این زمینه گفت: با تقویت VOXI و گسترش آن به هر کسی که با مشکلات مالی مواجه است، ما امیدواریم که تا آنجا که ممکن است افراد بیشتری، هم با خانواده و دوستان و هم به خدمات آنلاین حیاتی مرتبط نگه داریم." . "اگر نمی توانید از عهده برنامه فعلی خود برآیید، یا کسی را می شناسید که در حال تلاش و دریافت خدمات اجتماعی است، ما می توانیم به او کمک کنیم."
 
به نظر می رسد نادین دوریس، وزیر دیجیتال، به طور خودکار احضار شده است تا یک نقل قول را نیز بیان کند، همانطور که در مورد هر موضوع مخابراتی که حتی اندکی سیاسی باشد، به طور فزاینده ای مورد احضار قرار گرفته است: «در زمانی که بودجه خانواده تحت فشار افزایش قیمت جهانی است، دیدن عملکرد وودافون در این زمینه عالی و امید بخش است. ارائه حمایت از کسانی که بیشترین مشکلات مالی را دارند. ما با موفقیت با شرکت‌های تلفن همراه و پهنای باند کار کرده‌ایم تا طیفی از تعرفه‌های اجتماعی را میانجیگری و برنامه ریزی کنیم و این پیشنهاد جدید به این معنی است که پنج میلیون نفر، اکنون می‌توانند در قبض تلفن همراه خود پس‌انداز و صرفه جویی داشته باشند. من از کسانی که واجد شرایط هستند می‌خواهم با ارائه‌دهنده خود صحبت کنند و ببینند که آیا می‌توانند با تغییر به این طرح، پس‌انداز کنند یا خیر.»
 
کاترین هیلی، کارشناس مخابرات در Uswitch.com، می گوید: «بحران هزینه زندگی، اتصال به سرویس تلفن همراه خود را برای کسانی که از نظر مالی با مشکل مواجه هستند، سخت تر از همیشه کرده است. بدون این، آنها در خطر از دست دادن ارتباط با شبکه های حمایتی حیاتی خود هستند و برای جویندگان کار، ارتباطات ابزار مهمی است که می تواند به آنها در یافتن کار کمک کند.
 

​​