تلفن همراه

امکان ثبت‌نام کتاب‌های درسی در شاد فراهم شد

 
همزمان با ثبت‌نام کتاب‌های درسی برای سال تحصیلی آینده، این امکان در شبکه دانش‌آموزی «شاد» نیز فراهم شد.
 
به گزارش روابط عمومی شاد، برای دسترسی ساده‌تر کاربران به ثبت‌نام کتاب‌های درسی، ثبت سفارش کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در همه دوره‌ها شامل عادی، استعداد درخشان و دانش‌آموزان با نیازهای ویژه از طریق شبکه دانش‌آموزی «شاد» امکان‌پذیر شد.
 
برای این کار افراد با مراجعه به صفحه اصلی شاد و انتخاب گزینه ثبت‌نام کتب درسی، می‌توانند برای خرید کتاب‌های درسی همه پایه‌ها اقدام کنند. بر این اساس، والدین یا مدیران مدارس پایه آمادگی تکمیلی (پیش‌دبستانی استثنایی)، پایه دوم تا ششم دوره ابتدایی (عادی و استثنایی)، پایه هشتم و نهم دوره اول متوسطه و پیش‌حرفه‌ای استثنایی، دانش‌آموزان پایه یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه (نظری، فنی و حرفه‌ای و کاردانش) و فراگیران پایه یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه حرفه‌ای استثنایی می‌توانند از روز ۲۸ فروردین تا ۲۱خرداد ماه از طریق صفحه اصلی شاد، اقدام به ثبت سفارش کتاب‌های درسی کنند.
 
ثبت‌نام و سفارش بسته آموزشی دانش‌آموزان پایه آمادگی مقدماتی (پیش‌دبستانی استثنایی)، پایه اول دوره ابتدایی (عادی و استثنایی) و پایه هفتم متوسطه اول پیش‌حرفه‌ای استثنایی و دانش‌آموزان پایه دهم دوره دوم متوسطه و حرفه‌ای استثنایی نیز از ۵ تیر الی ۱۱ شهریورماه انجام خواهد شد.

​​