تلفن همراه

مسیریاب نشان تمام جزئیات نمایشگاه کتاب را به نقشه خود اضافه کرد

 
نقشه و مسیریاب نشان همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب جزئیاتی کامل از محیط نمایشگاه را در نقشه خود ارائه کرد تا کاربران تجربه بهتری از حضور در این نمایشگاه داشته باشند.
 
به گزارش روابط عمومی نشان، نقشه محل برگزاری نمایشگاه همراه با ساختمان‌، پلان غرفه‌ها، مسیرها و راهروها به نقشه و مسیریاب نشان اضافه شده است و بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند با استفاده از این مسیریاب بهترین مسیر پیاده به غرفه مورد نظر خود را پیدا کنند.
 
نقاط مهم دیگری مانند کیوسک اطلاع‌رسانی، دستگاه‌های جستجوی کتاب، دفاتر پست و بانک و همچنین رستوران و فست‌فودها، مساجد و سرویس‌های بهداشتی هم به نقشه نشان اضافه شده تا مراجعه‌کنندگان بتوانند به سادگی این مکان‌ها را پیدا کنند.
 
جستجو، یکی دیگر از امکانات ویژه نشان در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران است. کاربرانی که در محدوده نمایشگاه کتاب حضور دارند، با استفاده از نشان می‌توانند نام انتشارات مورد نظر خود را جستجو کرده و موقعیت دقیق آن‌را روی پلان غرفه‌ها و راهروها پیدا کنند.در بخش جستجو، امکان فیلتر کردن نتایج در محدوده یک سالن خاص مانند سالن ناشران داخلی یا خارجی نیز فراهم شده است.
 
همچنین مشابه سایر مکان‌های داخل نقشه نشان، کاربران می‌توانند نظرات،‌تجربه و تصاویر خود بر روی غرفه‌ها مختلف را ثبت و با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارند.

​​