تجارت الکترونیک

فناوری اطلاعات

May 16, 2022
14:09 دوشنبه، 26ام اردیبهشتماه 1401
کد خبر: 135872

تله بیت‌کوین منتظر خریداران است؟

 
نوسانات قیمت بیت‌کوین معامله‌گران روزانه را به این فکر انداخته است که بالاخره دارایی دیجیتال به کدام سمت می‌رود. نکات فنی به پتانسیل صعودی بیشتر اشاره می‌کند اما تله‌ها می‌توانند تا ۳۱هزار و ۷۰۰ دلار تنظیم شوند.
 
 به نقل از کوین، قیمت بیت‌کوین عملکرد امیدوارکننده‌ای را برای شروع معاملات یکشنبه این هفته نشان می‌دهد.
 
معامله‌گران روزانه با نگاه به قیمت فعلی بیت‌کوین احتمالا آن را کمی بیش از حد فروش می‌دانند. گاوها به ایده صعودی کوتاه‌مدت روی آوردند زیرا قیمت بیت‌کوین اولین موج تکانشی خود را از زمان پایین‌ترین قیمت ۲۶هزار و ۷۵۰  دلاری منتشر شده در هفته گذشته ایجاد کرده است.
 
قیمت بیت‌کوین در حال حاضر در محدوده ۳۰ هزار دلار معامله می‌شود. یک ابزار فرافکنی فیبوناچی که تکانه تازه تاسیس شده را به عقب‌نشینی در  ۲۸هزار و ۸۸۵ دلار احاطه کرده است، یک هدف ۳۳هزار دلاری و  هدف بالقوه ۳۶هزار دلاری را برای گاوها پیشنهاد می‌کند که در صورت ادامه تکانه، هدف خود را بر اساس آن قرار دهند.
 
البته گاوها باید قبل از پریدن زودهنگام منتظر تایید باشند. بسته شدن بیش از ۳۱هزار و ۷۰۰ دلار می‌تواند پتانسیل یک تله گاو نر در حال گسترش را باطل کند و اعتماد بیشتری به موج C در حال باز شدن ایجاد کند.
 
باطل شدن روند نزولی صعودی در زمان فعلی زیر ۲۶هزار و ۷۵۰ دلار است. اگر خرس‌ها از این سطح عبور کنند، هدف بعدی ۲۴هزار و ۵۰۰ دلار خواهد بود که منجر به کاهش ۱۸ درصدی قیمت فعلی بیت‌کوین می‌شود.
 
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۱.۲۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۹۸ درصد بیشتر شده است.
 
در حال حاضر ۴۴.۴۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۱ درصد کاهش داشته است.
 
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰.۰۲ میلیارد دلار است که ۶.۰۲ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۹.۷۸ میلیارد دلار است که ۱۲.۲۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۷۰.۷۵ میلیارد دلار است که ۸۸.۴۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
 
به روز رسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۱۱:۰۰ صبح به وقت شرقی)
 
 این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
 
۱- بیت‌کوین
 
قیمت: ۲۹ هزار و ۴۶۹.۶۶ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۲ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۱.۷۸ درصد کاهش
 
۲- اتریوم
 
قیمت: ۲هزار و ۰۱۸.۹۵ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۱ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر:  ۱۷.۲۶ درصد کاهش
 
 ۳- بایننس کوین
 
قیمت: ۲۹۳.۲۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۴.۸۷ درصد کاهش
 
۴- تتر
 
قیمت: ۰.۹۹۸۹ دلار  
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۹ درصد کاهش
 
۵- سولانا
 
قیمت: ۵۳.۷۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۱۵ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۷.۴۲  درصد کاهش
 
۶- کاردانو
 
قیمت: ۰.۵۶۰۷ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۵.۵۴ درصد افزایش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۹.۵۸ درصد کاهش
 
۷- ریپل
 
قیمت: ۰.۴۱۶۱ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۵۶ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۲۶.۱۲ درصد کاهش
 
۸- پولکا دوت
 
قیمت: ۱۰.۷۹ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۴۱ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۵.۶۰ درصد کاهش
 
۹ – یو اس دی کوین
 
قیمت: ۱.۰۰ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۵ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش
 
۱۰- دوج کوین
 
قیمت: ۰.۰۸۷۷۳ دلار
 
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۲ درصد کاهش
 
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۷.۶۸ درصد کاهش
 
  • مشترک شوید!

    برای عضویت در خبرنامه روزانه ایستنا؛ نشانی پست الکترونیکی خود را در فرم زیر وارد نمایید. پس از آن به صورت خودکار ایمیلی به نشانی شما ارسال میشود، برای تکمیل عضویت خود و تایید صحت نشانی پست الکترونیک وارد شده، می بایست بر روی لینکی که در این ایمیل برایتان ارسال شده کلیک نمایید. پس از آن پیامی مبنی بر تکمیل عضویت شما در خبرنامه روزانه ایستنا نمایش داده میشود.

    با عضویت در خبرنامه پیامکی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) به طور روزانه آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را در هر لحظه و هر کجا از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد. برای عضویت در این خبرنامه، مشترکین سیمکارت های همراه اول لازم است عبارت 150 را به شماره 201464 و مشترکین سیمکارت های ایرانسل عبارت ozv ictn را به شماره ۸۲۸۲ ارسال کنند. دریافت موفق هر بسته خبری که محتوی پیامکی با حجم ۵پیامک بوده و ۴ تا ۶ عنوان خبری را شامل میشود، ۳۵۰ ریال برای مشترک هزینه در بردارد که در صورتحساب ارسالی از سوی اپراتور مربوطه محاسبه و از اعتبار موجود در حساب مشترکین سیمکارت های دائمی کسر میشود. بخشی از این درآمد این سرویس از سوی اپراتور میزبان شما به ایستنا پرداخت میشود. مشترکین در هر لحظه براساس دستورالعمل اعلامی در پایان هر بسته خبری قادر خواهند بود اشتراک خود را در این سرویس لغو کنند. هزینه دریافت هر بسته خبری برای مشترکین صرفا ۳۵۰ ریال خواهد بود و این هزینه برای مشترکین در حال استفاده از خدمات رومینگ بین الملل اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هم هزینه اضافه ای در بر نخواهد داشت.