تلفن همراه

سامسونگ کاور پوکمون را برای گلکسی بادز معرفی کرد

منبع: زومیت
ظاهراً سامسونگ موفق شده است توجه تعداد زیادی از طرفداران پوکمون را در کره‌‌جنوبی به محصولات خود جذب کند. این شرکت پس از عرضه‌ی نسخه‌ی پوکمون گلکسی زد فلیپ ۳ در این کشور، اکنون نسخه‌ی محدود کاور پوکمون (Pokémon Monster Ball) را برای گلکسی بادز معرفی کرده است.
همان‌طور‌که انتظار می‌رود، کاور جدید سامسونگ برای گلکسی بادز از طراحی کروی‌شکل با رنگ‌های مشکی و سفید و قرمز بهره می‌برد؛ ظاهری که به این کاور اجازه می‌دهد شبیه توپ پوکمون باشد. بااین‌حال، نکته‌ی مهم این است که این محصول به‌طور محدود عرضه می‌شود و نمی‌تواند هدفون‌های گلکسی بادز را شارژ کند و درعوض می‌توانید از آن برای نگه‌داری گلکسی بادز پرو یا گلکسی بادز ۲ یا گلکسی بادز لایو استفاده کنید.
به‌گزارش Mspoweruser، کاور پوکمون در نسخه‌ی کره‌ای وب‌سایت سامسونگ با قیمتی درحدود ۱۰۵ دلار فروخته می‌‌شود. به‌همراه این قاب یک برچسب نیز ارائه شده است تا اگر دوست نداشتید از لوازم‌جانبی پوکمون اسفتاده کنید، آن‌ را روی جعبه‌ی شارژ واقعی گلکسی بادز بچسبانید.
 
قاب پوکمون سامسونگ در ۱۱ طرح با ۱۱ کاراکتر عرضه می‌شود که شامل پپیکاچو، بولباساور، چارمندر، اسکویرتل و هفت پوکمون دیگر است. متأسفانه در وب‌سایت سامسونگ اشاره شده است که مشتریان نمی‌توانند طرح دلخواهشان را انتخاب کنند و سفارش‌ها به‌طور تصادفی انتخاب و برای خریداران ارسال خواهد شند؛ بنابراین، مشخص نیست کدام طرح برایتان ارسال شود.
معرفی قاب پوکمون برای بسیاری از طرفداران آن خبری هیجان‌انگیز است؛ اما باید توجه کنید که این لوازم جانبی فعلاً فقط در کره‌‌جنوبی عرضه می‌شود و مشخص نیست آیا سامسونگ برنامه‌ای برای عرضه‌ی آن در سایر کشورهای جهان دارد یا خیر. شایان‌ ذکر است در لحظه‌ی نوشته‌شدن این مطلب، همه‌ی موجودی این قاب فروخته شده است.

​​