فناوری اطلاعات

وزیر ارتباطات: رفع مشکلات معیشتی مردم دغدغه جدی دولت است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: رفع مشکل معیشتی مردم دغدغه جدی دولت است و دولت به پشتوانه حمایت‌های مردمی جرات و جسارت اقدامات اساسی همچون مردمی کردن یارانه‌ها را دارد که در نهایت منجر به بهبود معیشت مردم و ریشه‌کنی فقر مطلق خواهد شد.
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی‌زارع‌پور در ادامه سفر استانی هیات وزیران به اصفهان به نمایندگی از رئیس‌جمهوری به شهرستان خور و بیابانک رفت و در بدو ورود برای قرائت فاتحه در گلزار شهدا حاضر شد و سپس از چند پروژه عمرانی این شهرستان بازدید کرد.
وی سپس در جلسه شورای اداری شهرستان خور و بیابانک با تاکید بر اینکه دولت در جریان سفرهای استانی به طور جدی پیگیر رفع مشکلات مردم است گفت: آنچه در این جلسه به عنوان مشکلات منطقه مطرح شد دست‌کم برای من جدید نبود چرا که از چند روز قبل تمامی آنها را به طور مکتوب دریافت کرده بودم و قطعا موارد مطرح شده را تا رفع آنها پیگیری خواهیم کرد.
 
وی با بیان اینکه رویکرد دولت در دور نخست سفرهای استانی رسیدگی به پروژه‌های نیمه تمام است گفت: شهرستان خور و بیابانک قریب به ۶۰ مصوبه دارد که استان باید از  همین امروز برای آنها برنامه‌ریزی کند.
وزیر ارتباطات تصریح کرد: با توجه به اینکه دولت تاکنون ۲۵ سفر استانی داشته است تا دو ماه آینده دور نخست سفرها به پایان می‌رسد و برای دور دوم سفرها از هم‌اکنون برنامه‌ریزی‌ها آغاز شده تا ابتدا مصوبات سفرهای قبلی پیگیری شود و سپس برای توسعه و عمران استان‌ها طرح و برنامه جدید تدوین شود. 
زارع‌پور ادامه داد: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهرستان، ایجاد خطوط انتقال  گاز است که برای این پروژه شرکت ملی گاز  ۵۰۰ میلیارد تومان اختصاص داده است  که طی آن در فاز نخست، خط لوله گاز از نایین به انارک در یکسال انجام خواهد شد.
 
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خاتمه‌ تاکید کرد: رفع مشکل معیشتی مردم دغدغه جدی دولت است و دولت به پشتوانه حمایت‌های مردمی جرات و جسارت اقدامات اساسی همچون مردمی کردن یارانه‌ها را دارد و این اقدامات هم در نهایت منجر به بهبود معیشت مردم و ریشه‌کنی فقر مطلق خواهد شد.
وزیر ارتباطات پیش از شرکت در جلسه شورای اداری، در منزل شهید حسن رفیعی حاضر شد و تاکید کرد که امروز برای ابلاغ سلام و درود آقای رئیس جمهور اینجا هستیم و امیدوارم دولتمردان بتوانند ادامه دهنده راه این شهید و سایر شهدای انقلاب و دفاع مقدس باشند.

​​